Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi abban a csavar, hogy az x...

Mi abban a csavar, hogy az x faktor forgatasara ugy keresnek nezoket hogy fizetnek is nekik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 20:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Hogy ott kell tapsikálnod egy napig olcsón
2021. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy a kutya se menne el, főleg ebben a járványhelyzetben.
2021. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Csavarnak nem mondanám, vagy attól függ, neked az-e. Az ilyen műsorokhoz azt hinné az egyszeri ember, hogy ingyen is találnak nézőket, milyen jó buli stb... de azért ha már az ember volt egy tévémásorforgatáson, tudja, hogy az azért nem annyiból áll, mint egy mozi / színház, hogy beülök, szórakozom, szünetke, kajcsi-pia, visszaülök, szórakozom. Én anno egy Fábry-show epizód forgatásán voltam, nem pénzért, mert ismerős bevitt, és érdekelt a dolog. De megértem, hogy fizetnek ezért, mert gyakorlatilag abból áll az egész, hogy egyszerre több óráig forgatnak; ha nem úgy sikerült a felvétel, újraforgattatják, ha kell, 15x, valszeg egész nap ott kell ülnöd; meg van adva, hogy hogy tapsolj, kinek sikolts (gyanítom, x-faktorban az is, kinek fújolj), mikor, mit skandálj. WC-re nem mehetsz ki több óráig (messze több óráig, mint moziban, színházban pl.).
2021. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csavar nincs benne, sok műsorba keresnek fizetett nézőket. A fotogénebbeket ültetik az első sorokba. :) Ha nem vagy ronda, talán még haza is integethetsz.
2021. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mennyit fizetnek ilyenre?
2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én a legyen ön is milliomosban voltam egyszer, mikor még Vágó volt a műsorvezető, de ingyen. rokonom bekerült, vele mentünk. nem tudom, ki volt ott fizetős, ki nem. ott is volt amit többször vettek fel, de nem volt unalmas vagy kényelmetlen. én nagyon élveztem
2021. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!