Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az embereknek társ...

Miért kell az embereknek társ amikor egy kutya is tud szeretni?

Figyelt kérdés
Még mielőtt felháborodna valaki,sok helyt olvastam itt kommentelőktől kik kutyát javasoltak szeretethiányra..
2022. szept. 11. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Eleg egyoldalú a társalgas egy kutyával...
2022. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én allergiás vagyok minden állatszőrre, úgyhogy én inkább az emberre szavazok.
2022. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy kutyával a társas élet teljesen más minőségű, és típusú, mint egy emberrel. Nem akarom megbántani a kutyásokat, nem feltétlen jobb, nem is rosszabb, csak más!
2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal jobban jár az ember egy kutyávaal. Azzal is lehet veszekedni, örülni, de nem feltétlen csinál akkor xaart, mint egy két lábon járó xargyár:).
2022. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Girlll3 ***** válasza:
84%
Nem tudom, de a kutya nem fog veled hosszasan elbeszélgetni különböző témákról, közös programot szervezni veled és gondolom nem is akarsz nemi életet élni egy kutyával. Hát, így kb gondolom emiatt akarnak társat az emberek. Nem értem hogy lehet egyáltalán a kutya és egy ember és egy ember meg még egy ellentétes nemű ember intim kapcsolatát összehasonlítani. Minőségileg tök más. Egy kutyus inkább gyerekpótló lehet. Folyton babusgatni kell, etetni, itatni, ha beteg orvosi kezelésben részesíteni és élete végéig gondoskodni róla.
2022. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy én azt vettem észre, hogyha egy ember nem kapcsolatfüggő, akkor vár azért valamennyi időt, fél évet, egy évet, mire újra ismerkedni kezd egy szakítás után. De az meg általános, hogyha egy kutya, cica, akármilyen háziállat meghal, akkor jövő héten már be is szereznek egy újat. Nincs gyászidőszak. Olyan, mintha csak az állat, mint "tárgy" lenne fontos, ami kell, hogy legyen és nem a személyisége, meg nem szomorkodnak túl sokáig, hamar túl lépnek.


Ez miért van?

2022. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Girlll3 ***** válasza:
43%
6-os ez általánosítás.
2022. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarok kutyával dugni!
2022. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A partnereddel nemi életet élsz, programokat szervezel, beszélgetsz, megosztod vele az anyagiakat, és támogatod, segíted (pl ápolod, ha beteg). Ezekből a kutya egyre sem képes.
2022. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok kérdésnél a kommentelők komolyan gondolták hogy ha szeretethiányod van akkor szerezz egy kutyát.
2022. szept. 11. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!