Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális lassan 26...

Mennyire normális lassan 26 évesen a poszttraumatikus stressz iskolai bántalmazások miatt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 04:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Doki tud csak segíteni rajta sajnos! Én is így vagyok vele..


30/N

2022. szept. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%

Mit értesz iskolai bántalmazásnak? Ez valami múltbéli dolog, vagy a jelenben történik? Mi az a probléma amit nem tudsz leküzdeni?

Számomra ez felfoghatatlan jelenség.. Ha bántalmaz valaki vagy ha bántanak, azt miért nem jelented az igazgatóságnak? 26F

2022. szept. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Múltbéli dolog. Azért nem szóltam az igazgatóságnak, mert minden tanár és diák cseszegetett igy nem nagyon tettek volna és tudtak volna bármit is tenni.
2022. szept. 14. 05:28
 4/30 anonim ***** válasza:
33%

2. Vagyok!


Miért nem veszel egy viperát vagy egy gumilövedékes fegyvert, vagy egy sokkolót hogy megvédhesd magad? Ez közterületen történik? Milyen sűrűn es hogyan vagy bántalmazva? Magántanulóként is van lehetőséged tanulni, de én azt mondom ilyenkor hogy az nem a te iskolád, nem a te szinted. Olyan suliba jelentkezz ahol tanulnak az emberek és sok lány van. Esetleg nem találsz egy barátot sem? Akkor maradj egyedül. Én is megbántam az iskolát, de nem bántalmazás miatt. En azt mondom hogy aki tanul, és akin látjak hogy tanul és hogy tanult, és hogy felkészül/t, azt tiszteletben tartják a gonoszak is. Én ezt vettem észre es tapasztaltam. 26F

2022. szept. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mint mondtam MÚLTBÉLI dolog, és osztályelsőként cseszegettek akár hiszed akár nem.
2022. szept. 14. 05:35
 6/30 anonim ***** válasza:
27%
De hogyan cseszegettek bökd mar ki? Már irni is akartam hogy véleményem szerint minden ilyen bántalmazás az otthonra, otthoni dolgokra és a szülőkre vezethető vissza.
2022. szept. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%
6, hagyd a francba, a következő kérdésében már csak 25 éves. Szerinted mennyire lehet komolyan venni?
2022. szept. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Fizikailag megvertek sokszor, tanár is fejbe ütött, érzelmileg is sokat bántottak, a gyenge pontra tapintottak nagyon profin, azzal, hogy mindig butáztak. A buta szótól már megse rezzenek, hiszen szellemi munkát végzek velük ellentétben. De összeségében az a lelki terror, amit akkor éreztem feledhetetlen, és mindig előjön.


Szüleim is hasonlóan bántalmaztak, velük már nem tartom a kapcsolatot.

2022. szept. 14. 05:54
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
Na és mit gondolsz, szerinted hogyan tudnál túllépni rajta?
2022. szept. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
pszichológussal, már fejlődtem is szerintem sokat.
2022. szept. 14. 06:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!