Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne ezeken javítani?

Hogyan lehetne ezeken javítani?

Figyelt kérdés

2 dolog zavar, az egyik az, hogy nem tudom tartani a szemkontaktust, csak bele-bele pillantgatok a másik a szemébe. A másik pedig az, hogy nem vagyok annyira beszédes, idegen társaságban nem tudom annyira elengedni magam, így magamtól nem tudok témát mondani, csak ha kérdeznek arra válaszolok.

+1 eszembe jutott az pedig az, hogyha feszült vagyok egy társaságban, akkor előveszem a telefont, így picit eltudok lazulni. Ezeken hogyan tudnék javítani?

17-f



2022. szept. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A szemkontaktus témához: bizonyított tény hogy olyankor sokkal kevesebbet nézünk a másik szemébe, amikor mi beszélünk, mint akkor amikor a másikat csak hallgatjuk. A másik fél szemének figyelése ugyanis minden embernél egy bizonyos mértékben zavaróan hat mondanivalója kifejtésére
2022. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darius- ***** válasza:
94%
Mondjuk ugy, hogy a szégyelloseget dobjad ki az ablakon.
2022. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es és azt hogyan csináljam?
2022. szept. 14. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Pl le kell sz.rni.
2022. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Darius- ***** válasza:
70%
Ne érdekeljen idegenek véleménye, vagy amit a 4. irt. Sok sikert.
2022. szept. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!