Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolkodok így az...

Miért gondolkodok így az emberekről? Miért vagyok ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

Alapvetően nekem részben azért van autóm mert praktikusabb, gyorsabb (vidékről beszélek) viszont nagy részben azért, mert utálom a tömegközlekedésen az embereket.


A héten az autóm szervízben van, és tömegközlekedtem a minden napok során, és néha fejben konkrétan megtudtam volna ölni az embereket.


Kezdve a lökdösődő tolakodó nyugdíjasokkal, az idióta sötét nézésű emberekkel, az ordibáló romákkal, viszont ma robbantam fel teljesen, amiért egy 2 órás hazautat végig ordibálva beszélt végig egy bácsi, miközben a másik csengőhangja full hangerőn csörgött, és hiába szólt neki bárki, nem jutott el az agyáig az információ. És kihangosítva kérdezgette a tudakozótól a hülyébbnél hülyébb kérdéseit.


Legszívesebben kidobtam volna a mozgó buszról, és egyáltalán nem sajnáltam volna.


Furcsa mód csak tömegközlekedésen irritálnak ennyire az emberek, egyébként a hétköznapokban nincs velük bajom.


2022. szept. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Engem minden járművön az állandóan telefonáló nők zavarnak, főleg a 40 felettiek.be nem áll a szájuk,úgy látszik nyomoronc életüket telefonnal kompenzálják.
2022. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a valóságban. Ezek az emberek is szavaznak, élnek, érvényesülnek.

Nincs veled semmi gond.

Én is ezért járok kocsival.

2022. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vigyél fülhallgatót és akkor hallgathatsz zenét. Egyébként én se szeretem tömegközlekedést éppen ezekért.
2022. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk egyformák. Különböző értelmi és érzelmi intelligencia szinten vagyunk.

Viszont az, hogy ezen képes vagy ennyire felhúzni magad, hogy még erről kérdést is kiírj, az már komoly pszichés problémára utal és a hiba benned van.

Miért nem tudod feldolgozni, és elfogadni, hogy vannak alacsonyabb szinten lévő emberek, vagy mondjuk a tolakodó időseket? Ők ilyenek, ez van. Az pedig, hogy ezt a negatív érzést hurcolászod magadban az nagyon nem jó.


Tanuld meg elfogadni az embereket. Nagyon jól tudtad, hogy tömegközlekedsz, akkor miért nem dugtad be a füllhallgatódat a füledbe és hallgattál volna zenét? Mindent meg lehet oldani, csak hát, a magyarok többsége imád panaszkodni, mint te is, mert az könnyebb, mint hogy tegyél azért, hogy neked jó legyen.

2022. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na amit tapasztaltál az tökéletesen leképezi a tarsadalom szellemi szintjét.

Mit gondolsz miért tartunk itt, ahol vagyunk? Mert ezek vannak többségben.

2022. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Túlzás nélkül a fél életemben ingázással jártam sulikba, és bár mindig voltak ilyen "kis" incidensek, ennyire sok, ennyire durvák, mint mostanában, sosem.

Nálam is pont tegnap szakadt el a cérna, nagyjából 1 órával a kérdés kiírása után :D


Elsők közt álltam a busz indulási helyénél, és pillanatok alatt telt meg a tér. Idősek futottak, furakodtak a "sor" végéről az ajtóba, közben egy rakat embernek nekimentek, de nem zavartatták magukat. Megjelentek a középsulisok, fiatalabbak, akik pedig csoportokba verődve kiabálták mindenhonnan a csapatból előrébb állónak, hogy "lökd már fel!", "furakodj, ne sajnálj senkit!", és ezek csak a könnyedebbek voltak, miközben szó szerint lökdöstek mindenkit.

Teljesen meg voltam, vagyok rökönyödve, hogy ilyen mélyen vagyunk, pedig aztán napi szinten tapasztalom ezt, csak valahogy jobban, mint régebben. Hihetetlen, hogy mennyire nincsenek másokra tekintettel, tisztelettel. De tisztelet a kivételnek.

(elnézést, ez most nagyon kikívánkozott belőlem, amúgy engem is csak tömegközlekedésen irritálnak az emberek)


Szóval nincsed veled baj, sajnos sokan éljük át azt, amit te is. Ettől még nem vagy gonosz, ők nincsen tekintettel a többiekre, mégsem érzik magukat rosszul emiatt.

2022. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú nem éppen olyanná váltak az emberek amilyennek Jézus Krisztusunk szerette volna…
2023. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!