Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori jelenség itt a gyakori...

Gyakori jelenség itt a gyakorin, hogy egy-kérdésre odasereglenek olyan választ írók akiknek láthatóan kizárólag az az egy céljuk van, hogy a kérdezőt - kérdéstől teljesen függetlenül - durván sértegessék, alázni próbálják. Mi az ok?

Figyelt kérdés

Kiforgatják a kérdést feltevő szavait, meghazudtolják a tényeket amiket csak kérdező ismerhet, több esetben magát az egész témát kérdőjelezik meg, hogy nem is létező dolog, próbálva a kérdezőt úgy beállítani mintha bolond lenne.


Ezek az emberek a bolondok? Néha azon gondolkodom (egy pár másodperc erejéig) hogy miféle emberek lehetnek ezek?


Pszichiátriai betegek? Frusztráltak akik tehetetlenül vergődnek valamiért az életükben és ebben vezetik le a feszültségüket, hogy számukra ismeretleneket sértegetnek, próbálnak kiközösíteni, alázni?


Olyan szánalmas amikor ilyesmit lát az ember.

Elkepzelhető amint az a szerencsétlen gonosz, torz ábrázattal fogalmazza meg és írja a szemétkedéseit, miközben ő maga egy szerencsétlen hogy így viselkedik.


Nem keverem össze az éles, csípős de racionális, lényegretörő hozzaszólásokat az értelmetlenül agresszív, sértő, provokatív válaszokkal.


Ez utóbbi most a téma.



#hozzaszólások minősége, oka
2022. szept. 16. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olyankor azt kell írni, hogy menjen nyugodtan. Tej és süti lesz kitéve az ablakpárkányba.
2022. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem ezt. A 4.-nek igaza van, én is ilyen kérdések kapcsán tapasztalom ezt legtöbbször, illetve velem is volt már, hogy egy kérdésben egy olyan kapcsolatról írtam, ahol én voltam a bántalmazott fél és minden 2. válasz olyasmi volt, hogy "kamu", "jajj már megint egy nő, akit "bántalmaznak"", meg volt egy ember, aki még normálisan válaszolt is, de a komment végére odaírta, hogy "már ha egyáltalán igaz bármi is a történetből..". Leírtam a kérdésben, hogy nincs egyelőre pénzem elköltözni, erre olyan válaszokat is kaptam, hogy "meg is érdemled, mert még mindig ott vagy".
2022. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon rengeteg frusztrált, boldogtalan ember van, akinek vhol le kell vezetni a feszültséget, a GYK meg erre alkalmas. hisz itt nem tudják pofán vágni őket.


Most tettem fel kérdést arról, h mit vegyek fel szűk farmer alá, erre az első néhány válasz netto baromság volt: "férfi nem hord szűk farmert, nincs igazi tél, nem fázhatsz" meg a többi baromság, aztán belekötöttek egy gyúrós válaszolóba, mert szőrtelenít, meg felfújt (?) stb. bolond frusztrált emberek, akik csak kötekedni akarnak.

2022. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egyébként nekem azok a válaszolók a kedvenceim, akik akkora embernek érzik magukat, hogy elmondják, legközelebb hogyan fogalmazzak, vagy kiírhatok-e ilyen kérdést.
2022. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13. Ilyesmi velem is volt, ősz közepe lehetett kb. és írtam, hogy hiába veszek pulcsit a pólóra, rá ugye a kabátot, meg hiába húzok két zoknit egymásra, így is majd' megfagyok, legalábbis hajnalban, amikor megyek suliba és hogy már azon gondolkodtam, harisnyát is fogok hordani, hogy a lábszáram se fázzon. Erre megmondták nekem, hogy szánalmas vagyok és hogy ha már most így fázok, télen síoverálban fogok járni? :D
2022. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!