Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mokuskerekben elek, folyamatos...

Brokengirl kérdése:

Mokuskerekben elek, folyamatosan ugyan azokat a hibákat vetem ugyan azok a hibaim érzéseim jonnek vissza. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Olyan 2 eve tart ez a dolog, egy időben jártam pszichológushoz is mert sokszor volt regen pánik rohamom. Sokmindent elhatarozok például edzést, es a jovommel kapcsolatos mindennapos teendők betartását. Próbálom a jellememet is építeni mivel sokszor ignoralon a család tagjaim nem figyelek rajuk. Egy ideig mennek is a dolgok aztan szepen lassan ujra belustulok, megint elszurom a kapcsolataim, es megint elkezdem magam utalni, es ekkor elojon a panik rohamom is.. Mindig minden ugyan ugy elorol pedig mindig megfogadom hogy jobb leszek, de egyszeruen lusta vagyok vagy nemtudom.... Nagyon nehez ezzel egyutt élni mert tenyleg megszeretnek változni.. Volt valakivel hasonlo?

2022. szept. 17. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem .elkezdek feltöltödni és kitesz vmit amivel lenyom és nincs kedvem màr a zenét se hallgatni..mindig ez az egy ember jàtszmàzik..
2022. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem mokuskeréknek hanem ördögi körnek hívta ezt..


"Sok gyàva ember jól meghúzza magát"


[link]

2022. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi az amire vágysz? Mert elég tág dolgokat fogalmaztál meg.
2022. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék életmódot váltani, valamint az egeszsegemert tenni. Szeretnem ha nem ignoralnam az embereket korulottem, rengetegszer van az hogy mondanak valamit es hallom ,hogy beszéltek de csak zorej nem hallom a konkrét mondandóját. Szeretnek tobbet foglalkozni a tanulmanyaimmal is..
2022. szept. 17. 23:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak simán nem érdekelnek azok az emberek?
2022. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindenkit ignoralok de rosszul erzem magam amikor eszre veszem, hogy nem figyeltem arra amit mondtak. Es nagyon bűntudatom is van ilyenkor, édesanyámmal es a párommal sot a barátaimmal is sokszor ezt csinálom, de szeretnek rajta valtoztatni
2022. szept. 17. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem mondtak erre a pszichológusok? Biztos van valami oka, ami segíti a változtatást.
2022. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem... Lehet mas szakembert kellene felkeresnem
2022. szept. 17. 23:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress fel más szakembereket is.
2022. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!