Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálnál ha tudnád...

Hogyan reagálnál ha tudnád hogy perceken belül meg fogsz halni?

Figyelt kérdés

A szituáció alapja, egy filmben láttam ilyen jelenetet:

Egy csoport fegyveres bűnöző betört egy másik bűnszervezet rejtekhelyére viszont lebuktak és elfogták őket. Az elfogottakat falhoz állították és azonnal halomra lőtték őket.


Hogyan reagálnál ilyen helyzetben, ha ott állsz egy csomó fegyveressel szemben és rádöbbensz hogy mindjárt meghalsz? Az emberek többsége hogy reagálna?



2022. szept. 18. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"Na éppen ideje volt már!"



(komolyan 😟)

2022. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Szerinted mégis mit lehetne erre reagálni, ha 10 fegyver csöve szegeződik rád? Amúgy a filmeket ne mosd össze a valósággal.
2022. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Halottnak tettetném magam.
2022. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van vagy 100.000 kivégzős videó ahol látszik, hogyan reagálnak az emberek. Leginkább sehogy, mert erre nem lehet értelmesen reagálni.
2022. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hála az égnek vége!
2022. szept. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Semmit, ilyenkor úgy ledermed az ember hogy gondolkoznia sincs ideje. De jobb ha nem ugrál az ember és hagyja hogy halomra lőjjék, mint hogy az utolsó percben valami szenvedéssel járó halált találnának az ugribugrinak.
2022. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Beszarnék, mint mindenki más. Bármilyen hihetetlen ugyanis, az ember addig nem fél a haláltól, amíg az nem fenyegeti közvetlen közelről. De minél közelebb kerül, annál jobban bekapcsol az életösztön, ami nem akaratlagos, tehát nem tudsz hatni rá.
2022. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnék még beszélni szerelmet vallanék egy bizonyos személynek:))


Még senkinek sem mondtam, hogy "szerelmes vagyok beléd", bár lehet, hogy nem is kell.

Mert az ilyet tettekkel kell bizonyítani. Mert ha egyvalami, ami igazán fontosnak nevezhető az életnek nevezett nyomorúságban az a szeretet.


Úgy hiszem tettem érte, hogy tudassam vele, szóval a kérdésre a válasz:

Sehogy. Akik a közelemben vannak gyorsan megölelném őket és ennyi. Nem volt már akkor sem értelme a létezésemnek, amikor a világra jöttem.

2022. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orulnek neki 😃
2022. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!