Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajként verekedtél egy másik...

Csajként verekedtél egy másik csajjal?

Figyelt kérdés

Pl. iskolában annyira dühös lettél egy r*bancra, hogy indulatból, te meg jól lerendezted a haját megtépáztad, p*ncin rúgtad vagy felpofoztad mondjuk egy srác miatt akit ellopott tőled? Mi volt a helyzet mi váltotta ki pontosan a bunyózást? A másik viselkedése? Mi lett belőle végül, tanult belőle a másik lány?

Az igaz, hogy a lányok tényleg eléggé nekitudnak menni a másiknak jobban mint a fiúk?

Várom a történeteket.



2022. szept. 18. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én sose akartam verekedni, engem akart egyszer megverni egy csaj féltékenységből, de a fiúk az osztályból lefogták.
2022. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Jézus Mária :D Sosem süllyednék ilyen mélyre, hogy egy csajt egy MÁSIK PASI miatt megverjek. Más miatt lehet, hogy megtenném, de pasi miatt biztos nem. Inkább a pasit rúgnám úgy tökön, hogy már nem sok gondja lenne a nemiélettel :D
2022. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én csak láttam ilyet, az biztos hogy be tudnak vadulni rendesen.
2022. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Lány osztálytársam úgy megvert egy nála nagyobb darab fiút, hogy elbőgte magát. Ő is kapott párat, de végül ő verte meg a fiút.


Hajtépőset annó anyám csinált apám exével, nem tudom ki nyert, kicsi voltam. De láttam, hogy mindketten egymás hajából téptek ki jó nagy maréknyi mennyiségeket.

Végül apámék szétszedték őket.


Nem tudom te hogy vagy vele, de nagyon rossz érzés verekedést nézni, mindegy ki jön ki "győztesen".


Amúgy neten találsz egy csomó ilyen videót.

2022. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

4. vagyok.


Azt még hozzátenném, hogy nem apám miatt kaptak össze, hanem a gyerek miatt.

2022. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen. 😂 Addig rıbancozott alaptalanul, amíg meg nem mutattam neki a padot közelről. Igazából nem volt nagy bunyó, csak megfejeltettem vele, mintha torta lenne. Tudja már, hogy kiről terjeszt hülyeségeket.
2022. szept. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Állandóan beszólogatott, én meg ezt megelégeltem. Kapott olyan pofonokat hogy egy ideig piros volt az arca. Én is kaptam, de akkor nem érdekelt. Mindketten kaptunk beírást mert iskolában történt, de akkor ez sem érdekelt. Utána békén hagyott.

2022. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

LOL, dehogyis. A való életben elég ritka az, hogy két hülye nő fizikailag egymásnak megy valami idióta farok miatt, és ezért fognak verekedni.

Általánosban verekedtem többször a barátnőimmel, de sokszor csak játékból. Volt egy hülye kiscsaj viszont, aki csinálta a balhét közöttünk, és vele viszont tényleg össze is verekedtünk, de megtalált minket az osztályfőnök, és vége lett egyből. Én nem kaptam semmit, mert ötös tanuló voltam, a másik csaj sem kapott semmit, de rá nem sokra inkább elment magántanulónak/nem csak emiatt, volt neki sok dolog a számláján/. Meg attól függetlenül, amit csinált én attól még a barátomnak tartottam, szóval nem volt köztünk harag. Gyerekek voltunk.

Meg verekedtem már máskor is természetesen, mert thai boxolni, szóval edzésen ez mindennapos.

2022. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy csaj nekem jött egy szórakozóhely mosdojaban, mert állítólag én csúnyán néztem előtte rá kinn. :)

Nem járt jól, mert én évekig thai boxoltam. Én szóltam neki, hogy le fogom rúgni ha rám emeli a kezét még egyszer, de nyilván nem hitte el.. szóval lerúgram a picsaba és kimentem. Sajnálom, hogy nem tudott verekedni, biztos élvezetesebb lett volna úgy.

2022. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!