Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem született szép hanggal...

Aki nem született szép hanggal azt az embert Isten nem szereti annyira hogy nem adott neki kellemes hangot?A fizikai munkában is van akik értenek hozzá és van akik még fél év múlva is nem képesek elsajátítani azt a tudást.

Figyelt kérdés
Vagy a hang szépségét lehet befolyásolni valahogy ?Éhezéssel,olyan italokkal vagy akármi?Meg ha Isten egyformán szeret minket miért nem kaphatott mindenki szép hangot és miért van hogy egyik ember ügyetlen,kétbalkezes míg a másik embernek majdnem minden a kezére áll.
2022. szept. 19. 22:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg,értenek a munkájukhoz.
2022. szept. 19. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezek anatómiai adottságok. Minden ember egy kicsit más. És mindenkinek mások az erősségei és gyengeségei. Unalmas lenne a világ, ha egymás klónjai lennénk. De minden képesség fejleszthető valamennyire.
2022. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Sokan kívülről várnak mindent, mert ahhoz lusták, hogy maguk tegyenek valamit.
2022. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van előnye és hátránya.
2022. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A koponyaforma is milyen igazsagtalanul van elosztva, meg a 'szepseg' is, nemdebar?


Meg kene probalni tullepni ezeken a dolgokon es nem mindig a kulso korulmenyeket, vagy valaki mast okolni a sajat sikertelensegedert.

2022. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Hány ilyen debil kérdésed lesz még?
2022. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Genetikanak hivjak
2022. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincs semmiféle isten. Genetika az van.
2022. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Katona Dius ***** válasza:

Minden képesség fejleszthető. Attól függ,mennyit dolgozol rajta. Én pl imádok énekelni,de a hangom borzalmas. Mivel nem tervezek énekesi pályát, így nem képzem, és nem töltök napi sok orát a fejlesztésével. A logikai,matematikai dolgokban jó vagyok,dikrekt olyan szakmát választottam,ahol tudom kamatoztatni. És jó vagyok benne,de amikor csak időm van,teszek érte,hogy fejlesszem is tovább. Ha valamiben rossz vagy, de mégis azzal akarsz foglalkozni,akkor rengeteget kell vele dolgoznod,fejlesztened,de célt tudsz érni.

Amúgy olyan nincs,hogy valaki valamiben azonnal jó és tökéletes. Ha valamihez van affinitásod,akkor is tanulnod kell kezelni,használni,hogy érjen valamit.

2022. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:

Én szép hanggal születtem, viszont egy szar, bántalmazó, csóró családba. Mennyire szerethetett Isten, lol.

Ugyan már, a képzelt lényeket hagyjuk ki a sztoriból. Vannak képességeink, amikhez az alapot örököljük de ezekben sem leszünk jók, csak ha rengeteget gyakorolunk, képezzük magunkat. És vannak azok, amiket hiába gyakorolunk, sosem leszünk kiemelkedők benne.

2022. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!