Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy buta és lusta ember miben...

Egy buta és lusta ember miben reménykedhet? Hogy lehet gazdag vagy legalábbis jómódú?

Figyelt kérdés

Jómódú = havi nettó 500K.


Jelenleg csak a felét keresem, borzalom ilyen nélkülözésben élni. Az a problémám, hogy keményen dolgozni nem tudok/akarok, mert nagyon lusta vagyok, a tanuláshoz meg buta. Van remény számomra? Lehetek egyszer gazdag ember?



2022. szept. 21. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Én zárás után után nyitottam párszor nincsenek anyagi gondjaim azóta.
2022. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
250 kézbe már igencsak jó. Ha buta és lusta is vagy, és igy megvan ez, elárulhatnád, hogy. Nekem is jól jönne. :)
2022. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha buta is vagy és lusta is, akkor már csak gerinctelennek kell lenned és tökéletes politikus lesz belőled, azok meg milliókat keresnek havonta a semmivel, és akkor még szerencse ha kárt nem csinálnak mellé.
2022. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg léhűtő celeb, instagramm modell, vagy megye 2-es focista, oda tehetség se kell.
2022. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Mivel én voltam 30 évig a csóró oldalon is, most pedig az általad "jómódúnak" titulált réteget erősítem (amit egyébként nagyon nem érzek annak, de aláírom, a múltamhoz képest Kánaán van), ráadásul nem tudok olyat megtanulni, ami nem érdekel, így sorstársként talán adhatok olyan tippet, amit hasznosíthatsz:


Egyetlen dolgot találj, amiben jó vagy (a lustaságon kívül) és abban válj a legjobbá! A lehető legprofibbra fejleszd magad, adj hozzá egyedi értéket, gyakorolj, tapasztalj, dolgozz/hobbizz vele akár ingyen, csak hogy megéld a személyes sikereid benne. És amikor már kellő önbizalmad lesz hozzá és nem fogod unni, akkor a határ a csillagos ég lesz. ;)

2022. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Találj egy bolondot aki finanszírozza a havi 500k igényedet!
2022. szept. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
500 ezer hétköznapi bér Pesten.
2022. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Hm. Nekem 240 eft körül van a nettó. Minden hónapban marad valamennyi belőle. Most vettem egy 1,5 mill.ft-ert autót.
2022. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy politikusnak....
2022. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#2 Targoncás, raktáros meló Bp-n.

Kevés pénz, főleg albérlet, meg ilyen árak mellett.


#6 Péniszem van, nem puncim.


#7 Bár úgy lenne.


#8 Jó hát mamahotelben vagy saját lakással én sem panaszkodnék. Bár úgy sem sok ez a pénz.


Azon már gondolkodtam, hogy politikus legyek, de ahhoz sajnos igenis kell ész. Legyenek akármilyen alja emberek, nem hülyék. Persze vannak kivételek, pl Donald Trump, aki tök hülye, viszont milliárdos, és az felmentést ad.

2022. szept. 22. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!