Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem érint meg ez...

Csak engem érint meg ez lelkileg? Valóba ennyire öreg lennék 25 évesen?

Figyelt kérdés

Nem egyszer megtörtént az, hogy fiatalok 10 év körüliek jónapot, vagy csokolommal köszönnek. Engem ez teljesen lesokkol.


25 f



2022. szept. 22. 13:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Gondolom más is tapasztalta már.
2022. szept. 22. 13:37
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Nőjj fel.
2022. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Miss Endzsi ***** válasza:
98%
Kicsiként sosem határolzam be ki hány éves. Aki nem volt korombeli már jó napottal köszöntem biztos, ami biztos.
2022. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Majd megszokod. Sokkal rosszabb lesz, amikor csinos csajok fogják mondani :-(
2022. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Áhh..ne csinálj ebből nagy ügyet.

19 éves vagyok, múltkor elkísértem anyát a munkahelyére. Egy tanodában dolgozik, és általános iskolás gyerekekkel, elsősorban ilyen 7., 8. osztályos gyerekekkel kell foglalkoznia, ha jól rémlik.

Szóval az a lényeg, hogy múltkor ott voltam vele, és nekem is pl. az egyik gyerek csókolommal köszönt.

És vágod 19 vagyok. És se bajusz, se szakáll, se semmi, csak egy kölyök pofa. és 175 cm. És azt mondja nekem, hogy csókolom. (Bár lehet, hogy jó napot volt, de arra emlékszem, hogy nem úgy köszöntött, ahogy az normális lett volna.)

Szóval szerintem ne lepődj meg. :DDDD

Ilyenek előfordulnak.

2022. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Kicsiként számomra egy szabály volt: Aki nálam meghatározhatatlanul idősebb (azaz láthatóan nagyobb mint 16 éves) akkor annak úgy kell köszönni, mint a felnőtteknek. Mármint ezt nem anyámék mondták mint szabály, hanem én szabtam meg magamnak, hisz ha lesziázok egy felnőttet az bunkóság, ha meg jónapottal köszönök egy annyira nem felnőttet, az belefér. Adatlapot meg nem töltetnék ki köszönés előtt:D
2022. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

És??

Engem 7.-es koromban az a lány csókolomozott le, igaz, a sötét utcán, aki egy évvel felettem járt, és akibe bele voltam esve. :D

2022. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
7es, s modntad neki, hogy "hát akkor csináld, ne csak mond!"?:D
2022. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez még nem az öregségre utaló jelek egyikke. Majd ha a 18-20 évesek köszönnek csókolommal, akkor kezdj el aggódni.
2022. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy 13 év körüli lány köszönt sziával, mikor 47 éves vagyok, és még csak nem is ismertem a kislányt. Lehet összetévesztett valakivel, vagy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, (47 helyett, 45-nek:D) De eléggé meglepődtem, és még hátra is néztem, hogy talán egy korabéli gyereknek mondta:)))
2022. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!