Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiket rengetegen lájkolnak,...

Akiket rengetegen lájkolnak, sztárolnak közösségi oldalakon, azokról minden ismerős azt gondolja, jó, érdekes, különleges, tökéletes ember ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak az ostobák akik nem tudják hogyan működik a közösségi média.
2022. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
#1 Miért hogy működik?
2022. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

A kérdés nem pontos. Celebekre gondolsz, vagy olyan mezei ismerősökre, akik nem ismertek, de átlagemberhez képest sokan lájkolják a posztjaikat?

Ha utóbbira, nekem vannak ilyen ismerőseim, és véletlenül pont értékes emberekről van szó.

2022. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezektől komolyan? ne már🤣🤣🤣🤣🤣 És nem lenne közösségi oldal????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
"Akiket rengetegen lájkolnak, sztárolnak"vagyis be futtatják és nem ő saját maga éri el azt hanem mások segítik nem őn eröből jut előre az már jó, érdekes, különleges, tökéletes???????de hát sztárolják!!!!
2022. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 : mezei kommentelőkre gondolok. És épp ott a bibi, amiről te is irsz, hogy az általad is hájpolt ismerősök szerinted TÉNYLEG megérdemlik. Őket nyilván nem ismerem, erről nem tudok nyilatkozni, de az én kérdésemet olyanok ihlették, akikről valószinűleg ugyanezt mondaná a sok kommentelőjük és az én életemet pl keresztbe vágták.
2022. szept. 22. 17:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Jav. : mezei ismerősökre
2022. szept. 22. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már manapság már szinte automatikusan nyomunk lájkot néha már csak azért mert látjuk hogy a többiek is ezt tették ez a csorda szellem nem akarsz ki maradni még akkor sem ha netán nem érdekelt az egész amit lájkoltál
2022. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le lájkolod nehogy azt mondja te utálsz engem mert könnyen rád sütik és inkáb megteszed
2022. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!