Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj a mai fiatalokkal ?

Mi a baj a mai fiatalokkal ?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, hogy én is még a 20-as korosztályt taposom, de számomra érthetetlen, amit a mai fiatal srácok csinálnak.


TikTokon szoktam nézni a rövid videókat és néha elgondolkodom, hogy miért csodálkozik némelyik egyedülálló férfi, amikor olyanokat írnak ki:


-Ennek is csak a far..am kell!

-Akkora van nekem.


És ezek csodálkoznak, hogy egy értelmes nőnek se kellenek.


Számomra ez érthetetlen. Tisztára mint az óvodában.



2022. szept. 22. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
azért azt se hagyjuk szó nélkül amit a lányok csinálnak azon a platformon
2022. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne boomerkedjünk

Minden, konkrétan MINDEN generáció lenézi a mögöttük érkezőket. Meg igazából az előttük járókat is gyakran:D

Erről már az ókori görögöknél is volt feljegyzés, ott is az emberi faj gyors kihalását vízionálták a fiatalabb generáció nem túl rátermettsége miatt.:D Osztán csak eltelt 2-3ezer év azóta:D

2022. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A múltkor valaki ide a gyíkra belinkelt egy ilyen tik-tokos videót, ahol különböző korú és kinézetű nők nagyokat fin.ottak hosszú perceken keresztül.

És nem csak fiatalok voltak közöttük.

Ezekről a nőkről is van esetleg véleményed?

2022. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nincs semmi baj a mai fiatalokkal. Régen szifilisz volt, ma idétlen médiatartalmak. És? A többség attól még normális és idővel ezeknek az embereknek a többsége is kikupálódik.
2022. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

A mai fiatalság legnagyobb problémája, hogy túl sokat használják az internetet, a számítógépet és az okostelefonokat.

Ezek nélkül már létezni se tudnak.

Lusták és fizikailag is gyengék, és minden fiatal azonnal akar sok pénzt keresni.

Tisztelet a kevés kivételnek.

2022. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma is vannak visszafogottabbak, meg idétlenebbek a fiatalok közt (is), ahogy régen.
2022. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Pont az volt a fejembe, amit az első ír.

Már ha vannak értelmes lányok.

Bár nekem más a beállítottságom, de haveroknál látom, meg van is tapasztalatom lányokkal, azért lettem olyan amilyen, mert minden tapasztalatom ami nőkkel volt, negatív.

Konkrétan coming ouz oltam.

23 vagyok, és alapból se csak a nőket szerettem, mindig is érdekeltek a srácok is. De amiket tapasztaltam a lányokkal, így inkább hagyjanak békén innentől kezdve.

És szerintem, még szégyenletesebb amit ők csinálnak.

Sokkal több értelmes fiú van a 16 és 25 éves kor között mint lány.

Sőt, még a fiatalabbakat is mondhatnám.

2022. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

A múltkor a távolsági buszon az előttem utazó pont ilyen tik-tokos videókat nézett, ahol mindegyiken a csajok a hátsójukat rázták.

Most komolyan itt tartunk, hogy sok nőnél az értékrend, hogy a "kihívásra" melyikük tudja jobban rázni a kamerába a vala.át ??

2022. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

8, jaj, nemár, ezt most úgy írod, mintha 20-30 éve nem lett volna ugyanez...:D

Más a platform, nagyobb a transzparencia, igen, de ne higyjük már, hogy

1. a generáció minden tagja ilyen

2. régen más volt


Ráadásul a Tik-Tok pont nem reprezentatív, hiszen az algoritmus azt dobálja fel, amit nézni akarsz. Ha megnézel 2 riszálós videót, akkor feldob még neked 10-20 másikat. És azt fogod látni, hogy MINDEN lány ezt cisnálja. Peig nem, csak neked lesz nagy arányban ez a tartalom.

Fals kép, mert nem arról van szó, hogy megnézel 100 random videót és abból le tudsz szűrni valamit, mert 100 számodra összeállított videót hoz fel.

2022. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%

9.

Az ne zavarjon, hogy 30 éve még internet sem volt Magyarországon!!

Inkább csináld meg a házit.

A végére megy csináljál szép sormintát, hogy megdicsérjen majd a tanító néni.

2022. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!