Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó ez sok embernek?

Miért jó ez sok embernek?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem hazafelé, este volt már, és hallottam hátulról, hogy valaki szól, megfordultam (kár volt), és egy nagyon ronda (tényleg kva ronda) c típusú emberke volt. Megijedtem, mert tudtam, hogy nem azt fogja kérdezni, merre van az egyetem. Kért pár szál cigit meg 200 forintot. Adtam, majd elkezdett kötekedni, hogy engem ismer valahonnan, és én vamzer vagyok (nyilván kitalálta csak), majd ok nélkül, plekniből megutott kétszer, én elestem, majd elfutott, kellett egy 5 perc hogy tudjak tovább haladni. Volt feljelentés, nem is ez a lényeg, hanem hogy miért jó ez pár embernek, mi boldogságot látnak ebben? Sok ismerőstől hallottam, hogy vagy velük, vagy az ő ismeroseikkel is történt ilyen, meg a neten is látok dolgokat. Miért élvezik ezek az emberek azt, hogy másokat ok nélkül bántják? Mit érnek el ezzel? Mert tényleg azt látom, hogy nekik az az érték, hogy valaki minél kemenyebb, "utosebb", meg hogy tőle mennyien félnek

2022. szept. 22. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mínuszos iq-júak...
2022. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: ne adj az ilyeneknek semmit, ha kéregetnek.
2022. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked se tanitottak azon az egyetemen hogy ne allj le ezekkel beszelni?
2022. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban történt ez? Hol fordul elő több ilyen eset?
2022. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pécs
2022. szept. 22. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2022. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2022. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Milyen választ szeretnél?


Ami a gondolkodásodat talán jobban megközelíti: azért, mert c...


Más válasz lehetőségek: valamilyen szer miatt amúgy se normális, kissé szociopata, vagy rosszul szocializált, és ha olyan a helyzet, mindig ütni kell, vagy szadista hajlama van stb. lehetne sorolni.

2022. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezek nem emberek, hanem kártevők.
2022. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Minek kellett neki adni bármit is?
2022. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!