Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mièrt nincs olyan sok embernek...

Mièrt nincs olyan sok embernek barátai?

Figyelt kérdés
Akikkel öszejár, találkozik, elmondja a gondjait, stb
2022. aug. 12. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl időigényes, nincs rá szükségem a család mellett. Amikor nem a családommal vagyok, akkor szeretek egyedül a hobbijaimmal foglalkozni.
2022. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
azért mert a legtöbb lehuzós szar és ez a rokonságra is igaz
2022. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagy igenyem lett volna erre, de minden probalkozasom kudarcba fulladt, igy evekkel ezelott lemondtam rola, hogy tarsasagom, vagy legalabb egy baratnom legyen. Nincs egy szal baratnom se, senki, akivel neha osszeulhetnek egy kvra, vagy barmire. Rengeteget gondolkodtam a miertjen , de nem tudtam megfejteni mai napig az okat.
2022. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akinek nincs rá igénye, aki sokat csalódott és inkább már nem próbálkozik többet/ annyira, aki nem talál megfelelő barátot.
2022. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
A magyar ilyen izolált nép: csak a saját rokonai (vagy az sem). Ha jön a gyerek, akkor általában szétszélednek a barátok a pulyanevelés miatt. Meg hát a barátok csak addig jók, míg pínzet nem adnak egymásnak.
2022. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert magasra teszi a lécet mondjuk. Nem barát mindenki, akivel esetleg eljár mondjuk étterembe. Nem nevez mindenkit barátnak, akivel egyáltalán, váltanak jókedvűen pár mondatot.


Másrészt, hiába barátkozna valaki, ha magasról *zarnak a fejére, miután az útjaik egymástól elválnak.


Az én esetemben nem egyszer azt érzem, hogy hiába barátkoznék, haverkodnék, az illetőnek nem vagyok fontos. Mert nem vagyok a családtagja, nem vagyok a párja. És ha egyik se vagyok, akkor húzzak a *zarba, mert nem érek neki semmit se, felőle fel is fordulhatnék.

Csak hát ha ez valóban így van, akkor akinek se családja, se senkije, akkor az nem lesz fontos senkinek se, max. a bérbeadónak (hogy fizesse a bérleti díjat), a közműveknek (hogy fizesse a számlákat időben), meg a munkáltatónak (hogy legyen, akit beállít egy állomásra dolgozni).

2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!