Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes-e ismerőst törölni...

Érdemes-e ismerőst törölni facebookról? Lehet abszolút hülyeség, amit kérdezni fogok, de ilyen ismerősöket törölnétek-e?

Figyelt kérdés

a, Akikkel sosem találkoztál, de régen chatelni, unaloműzésre jók voltak?

b, Akik ártottak neked, csalódtál bennük

c, akikben csalódtál, bár nem ártottak, de ki sem álltak melletted

d, akiket sosem ismertél igazán, ők sem téged, munkatársak voltak, de soha semmi más kapcsolat nem volt, és már nem is dolgozol ott, majdhogynem miattuk, a mérgező légkörük miatt

Nagytakarítom az életem.



2022. szept. 23. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én senkit nem szoktam törölni.


Információ mindenki. Ki tudja 10 év múlva hol leszek, az említettek közül melyikkel sodor össze a szél stb... akkor nem árt, ha lecsekkolom mit is tudok róla:D


és igazából nem zavar senkit és semmit, ha ott van.

Ha nem akarom látni a feedét, kikövetem.

Én meg nem szoktam megosztani olyan dolgokat, amiket BÁRKI ellenem tudna felhasználni.

2022. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Psycho ***** válasza:
76%

Szerintem nem érdemes túlbecsülni a facebook kontaktok jelentőségét. Ahogy a neve is jelzi: ismerős. Ismered? Igen. Akkor egye kutya, maradjon. Nekem 1000+ ismerősöm van, szerintem ebből legalább vagy 800-al ma már zéró a kapcsolattartás, de nem foglalkozom vele.


Csatlakozván #1-hez, a fentiek miatt én sem szoktam törölni senkit. Ha (ahogy Te fogalmaztál) nagytakarítani akarok, akkor azt nem a facebookon teszem meg, hanem elhatározás kérdése, kivel mennyi időt töltök együtt a jövőben.


Persze, ha Neked ez segít, mert ez egyfajta szimbóluma ennek a változásnak, akkor megteheted. Nem nevezném hülyeségnek. Ha tényleg nincs már kapcsolat ezekkel az emberekkel, akkor lehet, hogy észre sem fogják venni, hogy törölted őket.

2022. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Minek fb? kis gyerekek vannak fb on
2022. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve mindenkit töröltem aki nem aktívan az életem része és akikkel évek óta nem beszéltem. Volt osztálytársakat, szaktársakat, kollégákat, mindenféle random ismerősöket. Nem vagyok rájuk kíváncsi, ők se rám, akkor meg minek lássunk rá egymás életére?
2022. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bárkit. Nem kell mellre szívni, ha valaki töröl téged.
2022. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem erdekel, nem foglalkozok ismeros listaval
2022. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

#3, tévedés, a gen Z pont, hogy nem nagyon használja már a fb-ot. A boomerek ellenben még mindig örömmel osztanak meg képet a hétvégén készített lecsóról és a kutyájukról.


Kérdező, én max akkor törölnék valakit, ha kifejezetten ártott nekem, egyéb esetben ahogy írták, információ az illető, ami még jól jöhet.

2022. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
3as, mondjuk a Facebookon inkább a nyugdíjasok lesznek mindjárt túlsúlyban, a mostani fiatal generáció már nincs jelen ott.
2022. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez mért kérdés?
2022. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha attól jobban érzed magad és mivel írtad hogy nagytakarítassz az életedben akkor töröld azokat akikre nem vagy kíváncsi,ennyi.

Én nem töröltem soha szinte senkit főleg most nem hogy nem is lépek be soha max.évente 1-szer mert nem érdekel ez az egész hülyeség viszont a fiókom nem törlöm mert lehet egyszer jól jön.

Ha te használod akkor csak a messengerre lépj be és akkor nem kell azokat lásd akik nem érdekelnek mivel aki fontos azzal úgyis kontaktba vagy folyamatosan.

2022. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!