Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki abszolút semmit nem ad senkinek ami neki egy ft-ba is került?

Figyelt kérdés
Nekem van. Van még ilyen ember a Földön?
2021. aug. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak sóher emberek
2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan "barátom" van, akit rendszeresen meghívtam, kisegítettem, fizettem az italjait éveken át. Mondván neki nem megy jól a szekér. Most meg vett egy újépítésű 45milliós lakást. És nem hitelre! Én meg a kezdőrészletet sem tudom kicsengetni. Na ilyenek az emberek.
2021. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan, akivel ha felesbe veszünk valamit, és nem tudjuk forintra pontosan elfelezni, mert mondjuk épp nincs nálunk úgy pénz, akkor szól a következő alkalommal, hogy jövök neki...most figyelj...tíz forinttal. 😅
2021. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem van olyan barátnőm, akinek én vettem meg az esküvői ruháját, vittem üdítőket és tortát az esküvőre, nálam aludt előtte egy nappal hogy én sminkeljem és csináljam meg a haját, parfümöt és váltóruhát sem hozott magával (??) amit kérés nélkül az én szekrényemből pótolt, persze csak kölcsönbe arra a napra (azóta sem láttam és nem is fogom), illetve a parfümöm elvette a polcról és bevágta a táskájába miután befújta magát. Nem nagy összeg, most nem azért, de komolyan? Aztán pár hónappal később hívott külföldről, hogy nincs pénzük, nem tudnék-e utalni nekik 300.000Ft-ot vagy kicsit többet, mert nem boldogulnak. Évekig támogattam, ahogy csak tudtam még a barátságunk elején, de mára elegem lett, sosem viszonozta. A beszélgetésünk is annyiból áll ki, hogy eldarálja mizu vele, aztán én le vagyok sz*rva. Barátnő? Pff
2021. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ilyenek visszakapják ezt valaha?
2021. szept. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!