Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nevetségesen hat...

Szerintetek nevetségesen hat az, ha egy huszonéves, egyedülálló gyerek vesz magának egy böhömnagy, 5 méter hosszú, régi prémium autót? Nagyon látszik ebből, hogy kompenzálni akar valamit?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 23:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha évekig kuporgatta rá a pénzt, akkor az. Ha másra is hasonló volumenben költ, akkor igazából tőle ez a megszokott
2022. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Végül is teljesen átlagos egy huszonéves fiatal egy luxus Mercedesz S500 kocsiban.

Mindenhol ilyet látni, nem gondolod?

2022. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit nevetséges, de ebben a korban ilyen hülyék az emberek. Majd rájön, hogy ostobaság.
2022. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én főleg Volvo S80-al, meg Mercedes C osztállyal szemezek, 2000-2005 közötti évjáratúakkal, 1.5 millió forintos árig.
2022. szept. 23. 23:58
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a prémium autókkal az a baj, hogy nagyon sokat kell a szervizelésre költeni és nem véletlenül adják viszonylag olcsón. Lesz egy régi prémium autód, senki nem fog ettől komolyabban venni, viszont sokat költesz rá. Azt a pénzt értelmesebb dologra költhetnéd.
2022. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
tudtam hogy a gyerek fogja írni. ne érezd nehéznek megfogalmazni E/1ben, kinek mire futja, mire áldoz
2022. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg.Olyan,mint amikor beugrok soppingolni . Kell es kesz. Ne erdekeljen,mit gondolnak.

Ez csak egy kiegeszito,mint az orad vagy a telod.

Lattatlanban mondom,h a Volvo oreges a merci inkabb fiatalos.

Fekete matt borhatasu fenyezes,bordo szinbor karpit ,faberakas,diszcsikok.

2022. szept. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kroms ***** válasza:
100%

A legtöbb tini/huszonéves fiatal (főleg férfi) szeretne kitűnni a tömegből azzal, hogy van egy menő autója, tehát ez általánosnak mondható.

Abba viszont érdemes vásárlás előtt belegondolnod, hogy egy 2000-2005-ös autóra jó eséllyel nagyon sokat kell majd költened, mivel 17-22 év alatt nagyon durva kopáson megy át minden egyes alkatrész, főleg, ha használva is volt az autó. Emellett érdemes azt is megjegyezni, hogy a 480-as benzinár már nem sokáig marad, helyette pedig lesz majd 8-900.

2022. szept. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A Volvót elvileg olcsóbb fenntartani, mint egy Mercit, meg jóval megbízhatobb is.

Nem baj az, ha öreges, én szeretem a retro stílust. Imádom a régi S60/S80 hatalmas műszerfalát, a hatalmas gombokkal! Kicsit olyan érzés, mint ha egy teherautóban ülnék! Ezt szeretem, ami nagy és durva. Nem tetszenek az új autók a gömbölyű formájukkal és az érintőképetnyős műszerfalukkal..


A Merciből a régi kockalámpás tetszik. De szerintem a Mercedes is elég öreges, a fiatalok körében inkább a BMW vagy az Audi a menő. Nem sok fiatalt ismerek, akinek Mercedese lenne.


A benzinárstopot nemrég hosszabbították meg, szerintem decemberben is megfogják, legalább a fűtési szezon végéig, addigra meg csak lejjebb megy. De amúgy nem járnék vele sokat.

2022. szept. 24. 03:23
 10/23 Kroms ***** válasza:
46%

A fenntartási költsége ma már egy 50-es robogónak is elég durva, ha becsületesen viszed rendszeresen szervizre, pedig arra még adók sincsenek, meg a köt. biztosítást és a regisztrációt is megúszhatod.

Ha nincs havonta min. egy százasod csak az autódra (ritka használat esetén), biztos nem vágnék bele.

Egyébként szólok, hogy a Dow Jones egy hajszálra van attól, hogy átessen egy 90 éve tartott támaszon, ha pedig ez megtörténik, kezdetét veszi a történelem eddigi legdurvább gazdasági válsága, ami a munkahelyek egy nagy részének megszűnésével és tömeges éhezéssel fog járni. Emiatt pedig én inkább vennék pár tonna babkonzervet, mint használt autót.

2022. szept. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!