Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért vonzódnak...

Szerintetek miért vonzódnak az emberek azokhoz a személyekhez, akik erőt sugároznak?

Figyelt kérdés
Magától értetődőnek vesszük, hogy a magabiztos emberek népszerűbbek, de elgondolkodtatok már azon, hogy miért van ez így?
2022. szept. 26. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki biztonságot az ezáltal, van, aki mintát ad a másiknak a stílusával, van, aki motiválja a másikat a változásra.
2022. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyik volt főnök (étteremvezető) is magabiztos, határozott személyiség.


Én nem vagyok egy tanult, agyoniskolázott' ember. Csak egy senki, nem én döntöm el mi jó, vagy mi rossz.


Ha jól tudom azt tanítják nekik, hogyan legyenek határozottak, magabiztosak bizonyos helyzetekben, amikor hoznak egy döntést. És emellett tartsanak ki a végsőkig. Plusz sokat számít, hogy úgy alapból milyen a jelleme, akárki nem lehet vezető.


De sokszor téves, beképzelt döntést hozott, a túl nagy egója miatt sokan utálják.

A véleményén nem változtatott ha tévedett, vagy megalázott/megaláztatott valakivel egy dolgozót a beépített talpnyalójával (aki könnyen pótolható). Mert akkor oda lenne a tekintélye, nehogy csorba essen a nevén.


Egyszer hallottam, hogy amikor felvette a telefont azt mondta:

" itt a f..ég, az istenség!".

A dolgozókra sokszor úgy tekintett, mint az alattvalóira.


Hiába állít mást szóban (hogy ő aztán mennyire szerény, empatikus, megértő), nem érzi azt, hogy különbet sz.rna bármelyik más dolgozónál, ha tettei nem őt igazolják.


Én miután kiismertem, hogy milyen valójában, inkább sajnáltam, undorodtam tőle.

2022. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy tul jartas a tudomany teruleten, igaz?
2022. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Erős ember vagyok és az erősekhez vonzódom.

Sajnos energiavámpírokhoz nincs türelmem, mert roppant fárasztóak.

2022. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, hogy a biztonságot, életképességet sugárzó emberek vonzók.
2022. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Darius- ***** válasza:
100%
Bizalom, hogy konnyebben megoldodnak a problémai egy ilyen ember jelenlétével, van kihez fordulni mikor bajban vagy, mert nem hatralnak meg a nehézségek elolezt tudnam hozzatenni ujként, a tobbit mar leirtak.
2022. szept. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!