Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudja magát valaki...

Miért hazudja magát valaki magasabb pozicióban lévönek?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő. Azt hazudja, hirdeti magától, senki sem kérdezi, hogy ő multis felső vezető. Én viszont tudom, hogy nagyon nem az, dolgozik ott ismerősöm. 35 éves emberről van szó! Minek ilyet hazudni? Annál a cégnél a felső vezetők sofőrös autóval járnak, de még a középvezetőknek is céges autója van. Nem látok sehol céges autót, csak egy CSOK-os Dacia-t, családi támogatási matricával, 4 gyerekkel. Tényleg senkit nem érdekelne, hogy ő egy átlagos valaki, de egyfolytában mondogatja a hazugságait. Miért hiszi, hogy ez számít bármit is? Mindenki tisztelné ha igazat mondana. Amúgy senki soha nem kérdezte a másikat, hogy mivel foglalkozik, ez az ő kattanása.
2022. szept. 27. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik multi?
2022. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

NEM MINDEN vezetö jár vállalati autóval - föleg nem soförrel -, vannak értelmesebbek is.

Másrészt miért foglalkozol mások életével?

2022. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
54%
Nárcisztikus személyiségzavar
2022. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem írom le melyik, de ott minden felsővezető sofőrrel jár, tudom.

A középvezetők meg céges kocsival veretnek.

Nem foglalkoznék én vele, csak állandóan ő mondja. Nem vagyok kiváncsi rá. Csak érdekelne milyen betegség lehet ez, hogy valaki ennyi idős fejjel szinte maga is elhiszi amit hazudik

2022. szept. 27. 08:40
 5/16 anonim ***** válasza:
nemtom
2022. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát, pedig ennyi alapján senki nem fog konkrétabb választ adni neked.


Azért kérdeztem, hogy melyik multi, mert pl. van egy bizonyos természetgyógyász termékeket árusító, MLM formában működő cég, amely a terjesztőire "manager"-ként hivatkozik, és vannak nyugdíjasok, akik büszkén mondják, hogy ők ennél a cégnél menedzserek.

Ami ugye teljesen más, mint ha valaki patológiás hazudozó, vagyis egyfajta személyiségzavarral küzd.


Az viszont furcsa, hogy ismered a céget, de abban Te sem tűnsz biztosnak, hogy nem dolgozik-e ott. Viszont eléggé gáz hely lehet, ahol a felsővezetőknek nem telik saját autóra...

2022. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ismerem a céget, a legnagyobb multi itthon. Ott dolgozik, ebben biztos vagyok, ahogy írtam, ott dolgozik az ismerősöm, ő mondta, hogy kb a legalapabb pozicióban van a cégnél.
2022. szept. 27. 08:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Aha, és Te sosem mondtad neki, hogy tudod, hogy nem felsővezető? Csak mert ugye állandóan mondja.
2022. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Aha mondta valaki es te mindent elhiszed.

A valosagban nem mindig ugy van, van aki ugy dolgozik van aki nem.

2022. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kap autot
2022. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!