Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt a 80as években...

Miért volt a 80as években extrém sok alkoholista?

Figyelt kérdés
Gyerek voltam még akkor,de emlékszem,úgy piált mindenki.mintha vizet inna,munkahelyeken,sofőrök úgy vezettek,tanárok is piáltak,nők is elég rendesen ittak,szinte mindenki,14 éves fölött.Naponta láttam ,tántorgó,az utcán alvó embereket,részegen veszekedő,verekedő embereket.
2022. szept. 27. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a dohányzás is ugyanígy alap volt. A néhány kivételt aki nem ivott,nem dohányzott,furának tartották,szinte kinézték.
2022. szept. 27. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még a mai napig látok tántorgó, veszekedő embereket. Sok településen az az ember első dolga, hogy lemenjen a kocsmába, vagy ha az zárva, akkor be a coopba felesért vagy tablettásért. (Sajnos)
2022. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Az értelmiség előtt ma két út áll: Az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.." Járta akkoriban. Nem volt remény az igazi fejlődésre, az ország relatíve egyre jobban leszakadt a Nyugattól. Viszont olcsó volt a pia.
2022. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még minecraft, amivel lefoglalhatták volna magukat a luzerek.
2022. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ma is ugyanannyi alkesz és dohányos van, semmivel se kevesebb, sőt.
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hans Pötterman ***** válasza:
86%

#3

Pont mint napjainkban 😖😖

2022. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most is ugyanez van csak akkor nem basztak ki a melóból érte most meg igen. De a mai napig sok a zugivó. Hazamegy melóból és bebaszik
2022. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!