Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon kíváncsi embereket...

A nagyon kíváncsi embereket hogyan lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Anyám nagyon kíváncsi lett az idők folyamán, ha bárki beszélget valaki mással, egyből közbe szól hogy ki mi hogyan miért, ha meghallja hogy itthon telefonálok és leteszem a telefont képes a ház másik feléből kiabálni hogy kivel telefonáltam és miért. De ami a legborzasztóbb, hogy néha kutakodik a szobámban. Semmi rejtegetnivalóm nincs, de van hogy rendrakás címszó alatt kutat, pechjére van annyira és hanyag hogy nem úgy rak mindent vissza ahogy én ott hagytam. Már a sokadik alkalomkor mikor nem tudtam mit kutakodik, elrejtettem egy kisebb kamerát a szobámban és láttam hogy leveszi a könyveket a polcról és bele lapoz (nem, nem olyan könyvek amik érdekelhetik vagy amiből bármit is értene), a nyomtatóba is bele néz oda ahol a festékpatronok vannak és ilyeneket.


Miért csinál ilyeneket és hogyan lehet erről leszoktatni? Mondjuk azt észre vettem hogy ahogy idősödik lettek mániái és téves képzeletei.



2022. szept. 29. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod leszoktatni.
2022. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zárd a szobádat, és ha kérdezget, mondd hogy semmi köze hozzá. Mást nem tudsz csinálni, nem fogja abbahagyni.
2022. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koltozz tole 5000 km messzire
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartsál madárpókot.
2022. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!