Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy baleset során elveszíte...

Ha egy baleset során elveszítenéd mind a 2 lábad, választanád inkább a halált?

Figyelt kérdés
Vagy küzdesz az életért, így kerekesszékben leéled az egész hátralévő életed?
2022. szept. 30. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy! Kerekesszékben is lehet élni. Párom is, apukám is éltek vele egy darabig. (Mindkettejük esetében kétséges volt, hogy vala felállhatnak-e belőle.)


Én sokkal jobban félek a szellemi leépüléstől és betegségektől. Az Alzheimernél jobb a halál SZVSZ.

2022. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Erre azért nem tudok válaszolni, mert hála a magasságosnak nem vagyok abban a szituációban, viszont nagyapámnak munkahelyi balesetben eltört mindkét térde és csak Budapesten a Honvédban tudtak kezdeni vele valamit. Akkor azt mondta, hogyha soha többet nem fog tudni járni, akkor inkább a halál. Ez így maradt meg a családi legendáriumban. Egyébként helyre tudták hozni a lábát szerencsére.
2022. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelműen a halál. Illetve akkor is, ha valami olyan betegségem lenne, hogy ágybafekvő lennék életem végéig. Nem tudnàm elviselni. Inkább haljak meg.

N

2022. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem választás kérdése.. vagy meghalok vagy nem. Öngyilkos nem lennék.
2022. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

10# nem mindenki szerencsés.

Volt 2 ismerös a suliból, és ők még mindig keveset keresnek és szüleivel élnek.

2022. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!