Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért flexelnek...

Az öregek miért flexelnek azzal, hogy ők dolgoztak egész éltükben és mekkora kib.szott nagy hősök?

Figyelt kérdés

Most is pont ugyanezt csinálja mindenki és dolgozik egész éltében az átlag, akkor mit büszkélkednek ezzel?

Meg azt vettem észre minél nagyobb senki egy öregember, akit se a családja nem visel el, meg a környék büdös bunkó vénembere, az aztán főleg ezzel dicsekszik, mintha ő dolgozott volna egész életében egyedül.



máj. 11. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert szerintük a mai fiatalok nem dolgoznak. Amit ők csinálnak az nem munka
máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Régen elvileg még le is csukták azt aki nem dolgozott olyan soha nem volt hogy valaki csak otthon üljön.


Ma meg nagyon sokan jönnek azzal hogy nem talál munkát meg felmondanak anya tartja el meg stb

A régi öregek meg már 18 évesen házasodtak és családot tartottak el.


Egyszerűen nem fogják soha érteni a mai világot.

máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Justinianus ***** válasza:
28%

"Egyszerűen nem fogják soha érteni a mai világot."

Pontosabban az "apuci anyuci eltart" nem fogja ŐKET megérteni.

Egyébként majd te is flexelhetsz ezzel, ha szerencséd lesz, és megöregszel.

máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek kell valami meggyőző érv ami miatt úgy érezheti, hogy nem (volt) értelmetlen az élete.

Van aki azzal büszkélkedik, hogy felnevelt x gyereket, van aki azzal, hogy volt sorkatona, letett az asztalra ezt-azt; egyesek a lájkok és a követők számával igazolják a létezésük racionalitását. Ha kívülről nem jön megerősítés, az emberek önmagukat kénytelenek meggyőzni.

máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenki büszkélkedik vele. Fakadt már sírva előttem idősebb fizikai munkás, hogy mennyire elkopott a teste, fájd mindene, mert 16 éves kora óta kénytelen volt munkát vállalni a szerényen élő szülei és a kisebb testvérei miatt.

A részvét mellett teljesen tehetetlennek éreztem magamat, nincs isten.

máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

10 pontos kérdés:). Én sem szeretem ezt a fajta nemgondolkodást.

Valóban az állhat mögötte, hogy ők már nem értik a mai világot, így akinem végez látványos munkát (pl.: aszfaltozás), az az ő értelmezésükben már nem is dolgozik.

máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Bakker kérdésre megindoklom hogy gondolkoznak az öregek valoszinuleg, erre lepontoznak.
máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Mert buták, elment mellettük az élet, rabszolgaként élték le az életüket és irigylik azt, aki előtt ott van még az élet és van esélye kitörni a mókuskerékből.
máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők még abban szocializálódtak, hogy az a legfőbb érték. Ez volt a kommunizmus eszméje: a sztahanovizmus. Ha nem tudod mi az, nézz utána.
máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Mert a kis seggdugaszok, miért kötnek bele minden öregbe, csak mert olyannal flexelnek, amivel ők nem tudnak?
máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!