Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit csikiztek meg a legszivese...

Kit csikiztek meg a legszivesebben?

Figyelt kérdés
Azt aki nagyon csikis és szétröhögi magát, ergo elég csak kicsit csikizni a nevetéshez, vagy azt, aki nem annyira csikis, mert annál "keményebben" kell csiklandozni a nevetéshez? Ti kiket és hogyan szoktatok?

2022. okt. 1. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Senkit, soha. A csiklandozás minden formáját utálatos kínzásnak tartom és nem fogok mást kitenni ennek.
2022. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem szoktam csikizni senkit, de általában azok szokták akiknek bejön a másik. Pl ha valaki tetszik valakinek lehet ezzel kötekszik, piszkálja a másikat. De ez inkább tinikre jellemzőbb.
2022. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
El sem tudod képzelni, hogy ez nem kínzás, hanem kultúráltan erotika, bizalom építés, öröm okozás. csak arról nyilatkozz, amiről van élet tapasztalatod, és rálátásod. Ternészetes kapcsolati elem!
2022. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
És pontosan melyik része az erotika és az örömszerzés, a fizikai fájdalom, amit a csikizés okoz nekem, vagy a fizikai fájdalom amit én okozok amikor orrba könyökölöm azt aki megcsikiz?
2022. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Egyetlenegy élethelyzetben szoktam a gyerekeimet megcsikizni, Tompeti koncerten a csikizős dal közben. De akkor se nagyon, mert nem szeretik. Hülye fétis.
2022. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Javaslom klinikai szakpszichológussal való beszélgetést (wikipédiai válaszokat) e témában azoknak akik ezt elítélik, hülye fétisnek, baromnak , erőszaknak, stb tartják. Itt én nem vitatkozok erről.
2022. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmet, vagy páromat, ill. feleségemet, amikor a hangulat kívánja, szex előtt.
2022. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na úgy látom már a fétiseket sem kíméli a liberalizmus. Tíz éve még teljesen szabadon lehetett beszélni a csikizésről most meg egy utolsó emberkínzó szadistának vagy titulálva ha még csak fel is mered hozni. A lábfétist meg hagyjuk is, a legutolsó beteg állat vagy ha felizgat. Komolyan mondom emiatt a sok kretén miatt lesz az hogy csak a mesterséges megtermékenyítés lesz az elfogadható minden fajta érintés emberek között büntetendő lesz mert hát te csak is egy utol só beteg perverz lehetsz ha akarsz valami szexuális stimulációt meg amúgy is csak a covidot terjesztenéd vele. Nevetségesek vagytok!
2022. okt. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Teljesen igaza. Ősi emberi érintést minősítenek aberrációnak, természet ellenesnek, és ebbe beleszáll szinte mindig egy "admin vagy moderátor" aki azt hiszi, hogy kötelessége erkölcsöt őriznie. Soha nem csinálta, csak hallott vagy látott ilyen élményeket.
2022. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat aki nagyon csikis.
2022. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!