Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a három dolog amit a...

Mi az a három dolog amit a legszívesebben csinálnál ha mással nem kellene foglalkoznod?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konditermi edzés, pihenés, kirándulás
2022. júl. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Most is azt csinálom: kondi, szoli, b..szás
2022. júl. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Végre hasznosítanam a jó ötleteket amik az évek alatt kipattantak belőlem

De egyelőre esélytelen :)


Pihennek egy szép, kellemes helyen :)


Többet lennek a számomra fontos emberekkel :)

2022. júl. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, kézműves tevékenység, képzőművészeti tevékenység.
2022. júl. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1, Life coach; 2, Talprefelxológia; 3, Kerékpározás.
2022. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Felmondanék, szánnék alsó hangon egy fél évet magamra (tanulás, képzőművészet, önfejlesztés, terápia) és elköltöznék messzire.
2022. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Kirándulás, pihenés, állatmentés.
2022. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvasás, Simsezés, szex
2022. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: még többet lennék a barátaimmal, többet élnék társasági életet, buliznék. Egyszóval: csak az élvezeteknek élnék!
2022. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elköltöznék a kíváncsi emberi szemek elől egy hegyvidéki környezetbe és a hobbijaimnak élnék. Interneten böngésznék, kirándulnék, rádió amatőrködnék, szeretkeznék, megméretném a szerencsémet szerencsejátékokon, bekapcsolt televízió előtt hemperegnék a francia ágyon egy légkondicionált lakásban, gyógyfürdőbe járnék, élvezném, hogy a civilizáció zajait kizárhatnám a közvetlen környezetemből, élvezném a szemerkélő eső hangját, a tél csendjét (még akkor is, ha már egyre ritkább a havazás), visszafogott stílusban, de egyértelműen segíteném azt a kevés embert, akit megtartanék az ismeretségi körömben. Szeretem a békességet, - talán túlzottan is! Túl gyors nekem a világ, amelyben jelenleg vagyok kénytelen élni! Sajnos a körülmények irányítanak jelenleg engem - és nem én a körülményeket!
2022. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!