Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok ha én soha nem egyeznek bele abba, hogy esetleges halálom után a szerveimet felhasználhassák más embernek?

Figyelt kérdés

Sőt én jegyzővel papírt is irattam erről, vég rendelkeztem ha úgy tetszik hogy az én szerveimet nem használhatják fel semmiféle célra! Emiatt gonosz vagyok?


Már a gondolatától is rosszul vagyok hogy feldarabolnak és Mindenféle helyre viszik a szerveimet testrészeimet és talán valami maradék maradványokat temetnek el helyettem vagy égetnek el… Szerintem, én egyetértek azzal a zsidó szokással hogy a zsidókat egyben kell eltemetni, annak ellenére hogy én amúgy nem vagyok zsidó, viszont ebben teljesen egyetértek és támogatom!


2022. okt. 1. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez a te dolgod és senkinek nem tartozol ilyesmivel, de én úgy tudtam, hogy ahhoz kell külön hozzájárulni, ha azt akarod, hogy felhasználhassák.
2022. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, úgyis fel fognak boncolni, ha indokolt, szóval úgysem leszel egyben. Ha meg égetnek, akkor meg végképp nem értem, mennyivel jobb hogy eggyel több vagy kevesebb szervedet égetik el. Ezzel csak más emberekkel szúrsz ki.
2022. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
1: Ez nem így van.
2022. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Jogod van így dönteni és nem ezen múlik, hogy jó vagy rossz ember vagy, de ha nincs vallási oka, nem értem miért zavarna ennyire. Ha már meghaltál, nem mindegy? De amúgy se sok esély van rá, hogy felhasználják valamelyik szervedet még ha nem is rendelkezel az ellenkezőjéről.
2022. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
1. Magyarországon nem, de van ahol valóban így van. Pl. Amerikában is, ezért mondjuk orvosos sorozatoknál hallhattad ezt.
2022. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Jogod vanvehhez, de a sírban úgyis elbomlik a tested pár hónap alatt...
2022. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
“ Nézd, úgyis fel fognak boncolni, ha indokolt” Ezt te nagyon nagyon rosszul tudod!
2022. okt. 1. 22:23
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért ezt még gondold meg.
2022. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendőrségi szempontból indokolt, akkor felboncolnak, erről nem rendelkezhetsz.

A szerveidet nem fogják felhasználni, ha megtiltod.

2022. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
7: Ezt én nagyon jól tudom egészségügyi dolgozóként. Ha akár bűnügyi, akár egészségügyi indoka van, fel fognak boncolni, és senkit nem is kérdeznek meg, és nem is foglalkoznak azzal, mit mondtál vagy írtál korábban. Kevered a donor dolgot meg a boncolást.
2022. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!