Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viseljem el a negatív...

Hogy viseljem el a negatív kommenteket?

Figyelt kérdés
A 15 èves focista halàlával kapcsolatban. Ott voltam azok közt aki küzdöttek az èletèèrt. Bár a cikkek annyit tèvednek, hogy a bíró tartotta, próbálta èletben tartani, de ez lènyegtelen... Ès fáj amit róla írnak kommentbe....
2022. okt. 1. 22:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem rólad írják, mit kell ezen elviselni?
2022. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A negatívat... Az "ő sem lő mártöbb gólt" "biztos hogy oltva volt" valaki azt írta, hogy "azt kapta amit megèrdemelt, minden focista aki be van oltva így jár" stb
2022. okt. 1. 22:40
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Oh, hát hülyék mindenhol vannak. Majd megszokod.
2022. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Meghogx az energiaital, hogy gyógyszerezte magát, ès nem is ismerik, nem ismerik a törtènetet, hogy túl volt terhelve de csak 3 percet játszott..... 😭😢
2022. okt. 1. 22:43
 5/33 A kérdező kommentje:
Ès hogy nèhâny sorból azt hiszik tudják mitèltünk át, amíg ki nem jött a mentő.... Ami nem pár perc volt.... Hogy ki menyit segített, mert volt valaki aki odaállt, ès tudta mit kell tenni, ès mi tudtuk segíteni őt.... Nem gondolnak a családjára, a szeretteikre, akik gyászolják őt...
2022. okt. 1. 22:47
 6/33 anonim válasza:
100%

Én teljesen megértelek, mert éreztem már hasonlót. Sokszor megfogadtam, hogy nem olvasok kommenteket, mert nagyon sok az idióta, rosszindulatú ember, aki oda írogat. És azt én is észrevettem, hogy ha fiatal hal meg, rögtön ráfogják, hogy biztos az oltás miatt van. Ne foglalkozz velük, ezek vagy trollok, vagy egyszerűen csak buták, kb mint akik azt hiszik, a Föld lapos.

Sajnálom nagyon a barátodatod, és kitartást neked/nektek! A hülyéket meg próbáld meg kizárni, elengedni amit írkálnak...

2022. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Ne olvass kommenteket. Nem mindenkinek az a velemenye, mint neked. Ennyi.
2022. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én meg bepereltek egy oldalt aki engem osztogat meg.

Nem tudták leszedetni szerzoi jogok miatt stb.

Ezert a cégek akiket pereltek tele nyomták a képeimet negativ lejarato kommentekk mintha csak random emberek irkalnának


En speciel azota rá sem nézek az olfalakra. Eleg volt egyszer látni ahogy elhordanak.

2022. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
*bepereltem
2022. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Te egy olyan embert vesztettél el, aki közel állt hozzád. Nekik "csak egy a sokból". Neked ez nyilván egy trauma, nehéz helyzet, hosszú idő lesz, mire feldolgozod. Ők két perc múlva másra kattintanak, és elfelejtik az egészet.

Nehéz megállni, de ne olvass kommenteket. Ők így élik ki a mindennapi frusztrációjukat (ez nem egy jó megküzdési stratégia sajnos), de neked sokat árt. Nem erre van most szükséged. A gyász önmagában is nehéz. Támaszkodj azokra, akik szintén ott voltak, és átélték, beszélj róla megértő emberekkel. Ha nincs erre lehetőséged, próbálj olvasni a gyászról. Ha nagyon mélypontra kerülsz, nem szégyen pszichológust felkeresni.

Te ott voltál és próbáltál segíteni, mindent megtettél. Ezért minden elismerésem.

(Írom ezt ugy, hogy egyébként nem nagyon tudom, mi történt nem olvastam az esetről, egy rokonom említette ma, hogy meghalt egy focista fiú, ennyi az összes, amit tudok. És még azt tudom, hogy nagyon csúnya dolog mások halál felett kárörömködni.)

2022. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!