Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap meg ma tojásfehérje...

Tegnap meg ma tojásfehérje nyákom van és csak tegnap meg ma tudtunk együtt lenni a férjemmel így sikerülhet a baba ha csak ezen a két napon voltunk együtt? Akinek így sikerült megírná nekem? Negatív kommenteket nem szeretnék.

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Az esély megvan rá, mivel voltatok együtt. Attól viszont sem több, sem kevesebb nem lesz a ti esélyetek, hogy x számú hozzászóló ideír, aki épp így lett terhes.
2022. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy a mi esélyeinket nem befolyásolja.

Csak kiváncsi vagyok rá.

Válaszodat köszönöm

2022. júl. 30. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez lutri, mert minden ciklusban más. Pl nálam van, hogy egy héttel ovu előtt már nyákom van... tehát, ha az első két nap lennénk együtt, tuti nem sikerülne. Sajnos a nyák ilyen hamar is megjelenhet, ha már figyelgeted magad érdemes ovutesztet használni és a pozi tesztes napon mindenképp együtt lenni. Csak a tünetekből nem lehet következtetni semmire.
2022. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Igen lehet jobb lenne ovu tesztelni.

Annyi hogy mára elmúlt a nyák és testápoló szerű lett ami sok

2022. júl. 31. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez sem jelent sokat, ha az átlagot vesszük, akkor azt mondanám, hogy tegnap volt ovud vagy ma reggel. Ovukor megszűnik a nyák és elkezd szárazság lenni, majd mensi közeledtével vízszerű folyás lesz. Terhesség esetén ez lehet krémszerű is, kinek mi. De pl nekem ugye egy héttel hamarabb már nyák van és ovu után is van még... de van mikor csak két nap nyák aztán másnap full szárazság.


Ovu tesztet használva és ezeket megfigyelve nagyjából tudja az ember mikor lehet ovu, de otthon ennél közelebb sose lesz hozzá az ember. Egy biztos, amint megjelenik a nyák, érdemes kétnaponta együtt lenni.


Sajnos ez is ciklusonként eltérő, mert ha fix lenne, nem lenne szükség ovutesztre :)

2022. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár össze is jöhet. Mi abban a hónapban amikor teherbe estem csak kétszer tudtunk együtt lenni, abból az egyik még csak pár nappal menzesz után volt, a másik pedig pont a ciklus közepén.
2022. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!