Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni azzal az...

Mit lehet tenni azzal az emberrel aki nagyon lusta?

Figyelt kérdés

Bőven abban a korban van hogy dolgozhatna de utál dolgozni, egyfolytában csak szórakozna. Ha valami pár perces otthoni munkára megkéri az ember már őrjöng, közben meg azt hangoztatja hogy neki milyen rossz élete van.


Mit lehet tenni az ilyen emberekkel?



2022. okt. 2. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmit
2022. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell neki biztosítani azokat a körülményeket, amik között munka és saját jövedelem nélkül is ellébecolhat. Azaz kényszerítő körülményeket kell teremteni.
2022. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen kevés infó mellett nem lehet megválaszolni a kérdést, mert nem mindegy, oyg egy 30+ valaki tarttatja el magát a szülökkel, vagy egy 16 éves gyereket akarna a szülö arra kényszeríteni, hogy lássa el magát anyagilag is.
2022. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Meg lett ez próbálva, viszont akkor akkora hisztit csap hogy neki milyen rossz élete van. Bár nem tudom mit gondol, másnak csak úgy milliók hullanak az ölébe?
2022. okt. 2. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Adtam volna tippeket, de hogy szeret szórakozni, az más téma.

Így valószínű meglenne a fizikai ereje a munkához, na nekem lassan már nincs, de valahogy kivonszolom magam a műhelybe napi szinten....

0-ról kezdve én is hulla lennék.

Marad a rengeteg kávé.

2022. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felnőtt ember, ki kell tenni otthonról. Utána kénytelen lesz dolgozni, ha tetszik neki, ha nem. Mást nem lehet vele kezdeni.
2022. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 és ha hisztizik te adsz neki pénzt? Látod, ez a probléma.
2022. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!