Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberrel mit lehet...

Az ilyen emberrel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, ha köze van hozzá, ha nincs. Nem ismeri a személyes tér, és magánélet fogalmát, mert mindenről van véleménye, hogy mit, hogy kéne csinálnod, hogy élned az életed. Mindezt tudálékos, elviselhetetlen módon magyarázza, és úgy, hogy mesélsz valamit DE NEM IS NEKI, vagy hall rólad valamit és megjelenik pofázni az életedbe. De képtelen vagyok lerázni. Mit lehet tenni?

Én már mindent kipróbáltam, de úgy tűnik mindenre immunis.

1. Nem beszéltem vele- ugyanúgy beszélt, élvezve, hogy nem szólalok meg.

2. Megkértem, hogy hagyjon békén, nem szeretném, ha velem foglalkozna többé (szépen),- nem hagy.

3. Megkértem, hogy hagyjon békén, nem szeretném, ha velem foglalkozna többé (rondán),- nem hagy.

4. Most már próbálom, úgy megsérteni, hogy akár be is jelentsen a főnöknek, DE NEM SÉRTŐDIK MEG. Szerintem azt hiszi poénkodok, vagy mi.

Konkrétan keresztül nézek rajta, vagy ráordítok, de mindig vissza dugja a pofáját hozzám. Kérlek írjatok le bármilyen választ, mert rendesen hányingerem van tőle. Senki mással nincs bajom, csak vele.



2020. jún. 10. 15:26
1 2 3
 1/26 Thispain ***** válasza:
100%
Jelenteni a főnöknek zaklatás miatt.
2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru: mikor elkezd beszelni hozzad nezegesd az orad, vagy ra se nezz es kozben mondogasd unott hangon: aha, aha, ahaaa. Ugy lefog kopni, mint a fene. :D ez egy kicsit gyerekesebb, de lehet, h szinten jo taktika lehetne: ismeteld amit mond. Addig ismetelgesd amit mond amig valahogy fel nem adja es le nem kop. Persze gunyis hangon tedd :D
2020. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

én simán elsétálok mikor egy ilyen ember becsatlakozik a beszélgetésbe.

igen elég gyakran sétálok xd

bár nem biztos, hogy ez nálad is megoldható munkahelyen

2020. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1. Hát lassan már csak ez marad...

2. Nem megy el, múltkor konkrétan így mondtam: Ha nem mész el innen, beléd rúgok. Csak röhögött. Az ismétlés se segít, azt hinné tetszik amit mond.

2020. jún. 10. 15:45
 5/26 anonim ***** válasza:
Szólni egy megtermett férfi rokonodnak/ barátodnak, és általa beígérni az illetőnek egy alapos hasba rúgdosást. Ha ez sem hatja meg, akkor beváltani az ígéretet.
2020. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h ismerem a fajtajat. Ez konkretan azt elvezi, ha elkuldik a fenebe. Ha idegesithet masokat neki az a pozitiv visszajelzes. Ezert nehez kitalalni ellenuk barmit, mert forditva mukodnek. Amig reakciot valtanak ki beloled addig nyomulni fognak,foleg ha negativ a reakcio. Jelenteni a fonoknek jo megoldas lehet. Masokra is igy ravan szallva? Masok mit tesznek, mikor nekik is elkezdi mondani a dolgait?
2020. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kajálni, közben meredj rá igen fürkésző tekintettel, szájszegletben bújkáló mosollyal, és tényleg ne mondj semmit! Ha a kaja elfogyott, akkor küldd el kajáért...
2020. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

3. Nem sétálhatok, kis hely, és jön utánam...


5. Sajnos nő az illető, mint én, maximum egyszer én vágom pofán, de akkor én leszek kirúgva...

6. Másokkal is ezt csinálja, de mivel nem kell nekik napi szinten hallgatni eljátszák, hogy bírják. Hozzám oda jön, ha kell, ha nem.

2020. jún. 10. 15:52
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő, akkor egyszerűbb a helyzet, érdeklődj, kérdezgess, hadd mondja! :) Diktafon forogjon reggeltől-estig! :D
2020. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na ezaz. Latod? A pozitiv megerosites nem erdekes neki. Te is jatszd el, h birod. Ha nem tud felidegesiteni akkor nem leszel erdekes szamara. Ez nala ilyen tudat alatti jatszma. Legy vele kedves es hallgasd meg a tanacsait. Ettol persze szard le oket teljesen, de hadd higyje csak azt, hogy tenyleg erdekel teged. A szemelyes ter es hatarok fogalmat nem fogod tudni megtanitani neki es ha megverned meg az is tetszene neki kb. Ha nem idegesited magad rajta es pozitivan reagalsz hidd el, h hozzad se fog olyan gyakran odajarkalni. :D
2020. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!