Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember téged tesz...

A legtöbb ember téged tesz felelőssé a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki csúnyának, furának születik akkor úgy gondolják, hogy jogosan szólnak be neki, mert szerintük megérdemlik és maguk tehetnek róla?
2022. okt. 2. 17:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Primitív dolog valakit a genetikája miatt ócsárolni.
2022. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan embert nem fogja zavarni más külseje aki meg van magával elégedve, szóval ha valaki beszol neked a külsőd miatt, akkor ez inkább annak az ember a saját reflektácioját rád vetíti. De alapból ha bele gondolsz ha valaki nem is szól be egy olyan embernek aki nem néz ki jól azért el tudja dönteni, hogy melyik dolog vele született így nem tehet róla és melyik az amiről tehez. Szóval vannak azok a dolgok amikre ha valaki nem figyel, akkor a saját hibájából lesz kevésbé vonzó. Például nem figyel arra mit eszik, nem edzik nem törőd a fogaival, bőrével stb.
2022. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1


Ez nyilván így van, ennek ellenére szokványos jelenség.

2022. okt. 2. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire ironikus az emberek többségének nem erőssége az "emberség"!
2022. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


Nyilván, a többség agresszív, élhetetlen majom szintjén tengeti életét, és nekik megfelel, mert nem érzik hiányát semminek, illetve szükgségét a változtatásnak. Simán beilleszkednek egy haszonszőrű majom társaságba és úgy érzik, hogy ők különlegesek.

2022. okt. 2. 17:44
 6/9 anonim válasza:
#3 Azt nem írtam, hogy az emberek nagy része nem primitív.
2022. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a genetikát nem lehet megváltoztatni és nem ő tehet róla, hogy olyan amilyen. Én sose szóltam még be senkinek se. Viszont az izlés más kérdés. Sok embert láttam aki csúnya volt, de csak azért mert hülye frizurája volt, hülye zöld színű cipő meg stb.

Szóval nincs azzal baj, hogy ő ezt szereti és így érzi jól magát, viszont neki nem előnyös egyik se. Én azt szeretem mikor valaki kihozza a maximumot magából. Ha nem áll neki jól a hosszú haj fiú létére, akkor erre rá is kell hogy jöjjön. Keresse meg a tökéleteset számára. Minden csúnya ember nézhet ki jól. Legalábbis én ezt mondom és látom is. Szomorúan nézem néha, hogy szegény fiú milyen csúnya, amikor tele van lehetőséggel. Csupán nem érdekli vagy nincs meg hozzá a képessége, hogy javítson ezeken. Egy 4/10 es embert is fellehet tornázni 7/10 re legalább. Mindegy milyen géneket kapott.

2022. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Attol fugg, hogy mirol van szo. A koverseg az esetek tobbsegeben az egyen hibaja.
2022. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szól ilyenről senki sem. Van egy alapbetegségem, ami miatt nem vagyok egy tökéletes személy látszatra sem, így szerintem ezt a témát emiatt is hanyagolják páran.
2022. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!