Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Vén hülyének", "boomer"-nek...

"Vén hülyének", "boomer"-nek hány éves kortól kezdik kezelni az embereket?

Figyelt kérdés
Ez mindenkivel meg fog történni idővel vagy azokat kezelik így akik elbutulnak.

2022. okt. 2. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kortól függ, hanem viselkedéstől. Aki ilyen csőlátású ostoba majom, aki egy szalmaszálat nem tett keresztbe azonkívül, hogy valagat meresztett katonaként vagy háztartásbeliként, de azért a kora miatt felsőbbrendűnek hiszi magát, azt szokták ilyen szavakkal illetni.
2022. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
A fiatalok kb. majdnem minden idősebb embert lenéznek, de arra nam gondolnak, hogy majd hamarosan őket is kigúnyolja a következő generáció. Sőt, lehet nem csak gúnyolni fogják már őket, hanem sokkal durvább dolgok is lesznek.
2022. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Tudod kikre és miért mondták hogy "boomer"?

A kérdésed alapján nem!

2022. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Google
2022. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Neked fogalmad sincs a boomer jelenteserol.


Ven hulyenek meg azokat hivjuk, akik idos korukban csak hajtjak a maguket, mikozben nincs igazuk.

2022. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Boomer = a második világháború itáni baby boom alatt született generáció, azaz 1946 és 1964 körzött.
2022. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

#1 egy háztartásbeli és egy katona nem mereszti a valagát. Ilyet csak az mond, aki sosem csinálta egyiket sem. Pont mint egy boomer, olyat nézel le, akinek nem jártál a cipőjében.


Szerintem az boomer, aki nem halad a korral, csőlátású, nem érdekli más véleménye, csak a sajátja lehet az egyetlen igaz, és lenézi a fiatalokat, mert ő idősebb és akkor persze mindent jobban tud (valójában nem).

2022. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Boomer = a második világháború itáni baby boom alatt született generáció, azaz 1946 és 1964 körzött."


Ahhoz képest, hogy én 1972-es vagyok, lettem már le boomerezve. Pedig nem is viselkedem mégcsak úgy sem, mint egy mai átlagos 50-es.


"Szerintem az boomer, aki nem halad a korral, csőlátású, nem érdekli más véleménye, csak a sajátja lehet az egyetlen igaz, és lenézi a fiatalokat, mert ő idősebb és akkor persze mindent jobban tud"


Ez egész jó megközelítés, és mélyen elítélem azokat, akik csak azért néznek le valakit, mert más korú őnáluk. Akár idős a fiatalt, akár fiatal az idősebbet.

A "nem halad a korral" és ettől azonnal "csőlátású" ez egy kényesebb téma. Ugyanis a korral haladásnak nem szolgai módon kell végbemennie és nem kell kritika nélkül mindent kötelezőnek tekinteni magunkra nézve, csak mert "mamár" ez a "trendi". Ha valami nem szimpi vagy nem tetszik, csak azért nem erőltetheti magára senki, hogy megfeleljen a "halad a korral" ideának. Én fiatalnak is és idősebbnek is azt javasolnám, hogy fogadja el tényként, hogy másnak lehet más a véleménye és, hogy a legtöbb témában nem csak egyfajta "igazság" létezik.


A kérdéshez annyit, hogy "vénhülyésen" csökött aggyal láttam már a 30-as évei végét taposó egyént is és láttam totál dinamikus, felvilágosult 60-ast is. Tehát ez nem annyira korhoz, mint inkább személyiséghez kötött.

2022. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhoz képest, hogy én 1972-es vagyok, lettem már le boomerezve"


Mert hülyék 😅


De babyboomer (azaz aki a babyboom alatt született), te GenX vagy.

2022. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Az első leírta a lényeget:


ma már a boomert a megkeseredett, előző rendszerben felnőtt nagyszájú idősebbek emberekre használjuk.

közös jellemzőjük, hogy általában digitális analfabéták, nem beszélnek nyelveket, nincs piacképes tudásuk, ezért jobb híján marad nekik a nosztalgia és a mai fiatalok szidása.

2022. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!