Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Esetleg lenne kedve valakinek...

Esetleg lenne kedve valakinek leírni, hogy mi az, ami úgy igazán nyomja a lelkét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor nehéz elmondani, de arra gondoltam arc,név és bármilyen ismeretség nélkül könnyebb.

Úgyhiszem, ha az ember kiadja magából, akkor könnyebb lesz.

(természetesen nem itélkezni akarok, csak hátha segíthetek ezzel valakinek)


2022. okt. 3. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért nyomik a pasik?Egyből szexelni akarnak,ha még nem adom magam,lelépnek.Na ezt elemezd ki.
2022. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Pl: Magyarországon az ingatlanárak elszálltak, de az emberek fizetése alig változott!(sokan nem szeretnék vagy nem tudják felvenni a CSOKot!)
2022. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

1.re tudom a választ

Az embereknek nincs ideje szűzieskedni valaki mellett akivel lehet össze se illenek!

2022. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
#3 Aha,szóval egyből irány az ágy?Akkor meg nem is az illetőt akarják megismerni,csak 1-2 ürítésre kell.
2022. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

#1 keresni kell a kivételt, aki nem szexorientált. 1,5 év után feküdtem le az akkori bnőmmel, aki már a feleségem. 30 felett vagyunk kicsivel.


#3 What? Ha nem illenek össze az pár randi alatt amúgy is kiderül. Olyan meg nem létezik, hogy minden jó, kivéve a szex nem.

2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon kihasználhattak és nem lehetsz egy szépség, ha nem tudsz megtartani senkit!
2022. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
nem rosszindulatból, ez az igazság
2022. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem nyertem meg a lottóötöst most sem,pedig el akartam utazni,ez nagyon nyomaszt.
2022. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
1, Nem tudok munkahelyet váltani; 2, Van egy alapbetegségem, ami sokmindenben befolyásol negatívan.
2022. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

#1 csak sz@rul fizető munkahelyeket találok

#2 párommal nem tudjuk megoldani az összeköltözést, hogy annak ne anyagi csőd legyen a vége.

2022. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!