Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket általában nem is...

Az embereket általában nem is érdekli, meg nem is tudják ki ismerősük meg ki nem a facebookon?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek van 2-3 ember akit figyel, aki érdekli, de azon kívül a többit kb észre sem veszik fb-n, fel se tűnne nekik ha törlődne.

Példa: egyik kollégàm ismerósöm fb-n, sok képét lájkolom, még születésnapján is felköszöntöttem (reagált is rá), erre valamelyik nap benyögte, hogy én nem is vagyok fent fb-n sose látott.

Na kicsit rosszul esett de annyira nem érdekel, csak furcsa, ezek szerint sokan még azt se nézik meg, kik lájkolták a bejegyzéseiket. :D


2022. okt. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel. 60 ismerősöm van, 15 egy számítógépes játék klubból, 35 pedig osztálytárs. A többi rokon és barát. De nem tartom számon, hogy most épp ki az ismerősöm és ki nem. Pedig Z generációs vagyok. Ha valaki lájkolja a bejegyzéseimet örülök neki, de nem szoktam nézegetni hogy úristen xy lájkolta, vagy nem. Nincs is olyan ember, akit nagy érdeklődéssel követek és minden posztját megnézem. Naponta párszor görgetem egy 5 percet, és reagálok arra, amit bedob.
2022. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a FB-on éld az életedet...


És ne tulajdoníts semmilyen jelentőséget annak, hogy ki mit lájkol, vagy lát.... 0.1% relevanciája sincs...

2022. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valójában kevés embert érdekel a másik. A szokásos small talk-ok sokaknál megy, de ha 10 perc múlva pontosan valamire visszakérdezel, hogy a másik mikor mit tett, a utya f*a sem emlékezne rá...
2022. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De.

Engem rendszeresen törölgetnek régi (vagy épp nem olyan régi) ismerősök.

2022. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!