Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahogy vannak, akik nehezen...

Ahogy vannak, akik nehezen nyílnak meg, nem nagyon tudnak megosztani magukról dolgokat, van olyan is, aki túlságosan sok dolgot oszt meg?

Figyelt kérdés
Nem igazán olyan válaszokat várok, hogy "van'. Saját példákat, részletezve. Köszönöm.
2022. okt. 4. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én 16-17 évesen nehezen nyíltam meg az emberek előtt. Nem kerestem a szemkontaktust. Azonban ahogy egyre érettebbé váltam úgy váltam nyitottabbá.
2022. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rólam pl semmit nem tudnak a munkatársaim. Hol élek, kivel, mit csinálok szabadidőmbe stb.


Tesóm azt is megosztja a kollégákkal, hogy milyet sz@rt reggel.

2022. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bonyolult eset vagyok. Nehezen nyíílok meg, de ha azt érzem, hoogy megbízható a személy, akkor túlságosan megnyíLok... és szívok is.
2022. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:

Hajjaj. Én látszólag könnyen elbeszélgetek bizonyos témákról pl. a háziállataim vagy a hobbijaim de igazán személyes dolgokat pl. családomról vagy a múltamról már csak kevesen tudnak. Az ismerőseim 99%-ának pl. fogalma sincs, hogy hol nőttem fel és hogyan.

Viszont az ismerőseim nagy része számomra már ijesztő mértékben megnyílik, olyanokat mondanak el többek között nekem is, hogy rólam az olyat csak a hozzám legközelebb álló 1-2 ember tudja vagy azok sem. Ilyenkor néha belegondolok, hogy oké hogy én nem szoktam ezeket tovább adni de mi van a többiekkel, akiknek beszámolnak ezekről?

2022. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.. vannak ilyen hülye extrovertáltak, akiknek be nem áll a szájuk, és folyamatosan magukat fényezik, gyakorlatilag magukkal beszélnek. Hülyeségekről, felszínes semmitmondó dolgokról beszélnek, hogy hol voltak, mit csináltak, kivel mi történt, stb... persze belecsúsziknak magánabb jellegű dolgok is. És mindezt anélkül, hogy bármikor figyelembe vették volna, hogy ez engem érdekel-e vagy sem.
2022. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!