Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 év körül nektek is "átfordu...

40 év körül nektek is "átfordult" az agyatok?

Figyelt kérdés

Már sokkal szkeptikusabb vagyok kb mindennel, nincs már meg az a naív lelkesedés mint 10-15 éve.


Ugyan van több mint tíz végzettségem, de mégsem tudom mitől léphetnék előbbre vagy használhatnám ki az időmet kifizetődőbben.

A hozzáállásommal is kb egyedül maradtam, a páromat nem érdekli szinte semmi vagy ő sem tudja miben lehetne üzletileg kifizetődően együttműködni.

A szüleim egyszerűek, munkás felfogásúak ég és föld vagyunk, bár sokmindent megalapoztak nálam fejben, ha az élet más területén nem is.

Kb mindent "zsákutcának" látok, vagy ködösnek, sehol nem találom a "nagy lehetőséget" ,de még a kicsit se...


A törvényre meg kb köpök, mert az egész és az összes "rendszer" ahogy van SZAR! Kezdve a közlekedéstől az oktatáson át az egészségügytől a nyugdíjig a többibe meg már inkább bele se menjünkig!


Vagy ha jó is az se nekem hozza a hasznot, max kevésbé bosszant, de azt meg bőven megfizettetik egyébként is.


A magyar nyelvtan is egy kalap XAR!


Mégvalamit? Ki hogy látja?



2022. okt. 4. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
szépen haladsz a boomerségbe, amiből hamar mogorva vénemberség lesz, abból meg öregkori elhülyülés, demencia.
2022. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem.

De neked nem átfordult, hanem megakadt.

2022. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Iszol te rendesen?
2022. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Leírás alapján inkább tűnsz 14 évesnek mint 40-ek.
2022. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mi az a boomer tököm?
2022. okt. 4. 21:11
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Google-be beírod, hogy boomer, nyomát egy Enter billentyűt, utána a kapott találatok közül kiválasztasz egyet, és elolvasod sépen.
2022. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Jav...nyomsz, szépen
2022. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi az a 10 végzettség?
2022. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

?

"A boomer szót az Egyesült Államokban az 1946 és 1964 között született generációra szokták használni (ők a baby boomerek)."

?


Ehhez nekem mi közöm? 2022 van!

Ha én demens vagyok akkor te meg diszkalkúliás :D

2022. okt. 4. 21:25
 10/25 A kérdező kommentje:

Csak a javát emelem ki:

társasházkezelő,

villanyszerelő,

élelmiszertechnológus húsiparban,

gumiszerelő-kerékiegyensúlyozó

targoncás-emelőgépkezelő

földmunkagép kezelő

vagyonőr....


Fegyvervizsga is van....

2022. okt. 4. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!