Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy fogyás után mennyiben...

Nagy fogyás után mennyiben változott meg az életetek?

Figyelt kérdés

Akinek része volt nagy, akár több tíz kilós fogyásban, mennyiben változott meg az élete? Magabiztosság? Öröm? Felszabadultság?

Vagy hiába a fogyás, lelkileg minden maradt a régi?



2022. okt. 4. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit könnyebb volt a mozgás, de amúgy semmi. 20 kilót fogytam. Három évig tartottam. Utána tíz visszajött. Lelkileg mindegy. Az alapbetegségem az impotencia.
2022. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Több energia, és jobban néztem ki, sok ruha jól áll rajtam
2022. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

20 kg-t fogytam (100kg-ról 80-ra)(30F)


Nekem 100kg-san nagyon erős testképzavarom volt. Vagyis ha emberek közt voltam (pl Tesco-ba vásároltam stb) csak úgy tudtam magam elképzelni mint pl molnár kiki, vagyis mint egy 150-170kg-s embert.. Hiába tudtam hogy egyáltalán nem ennyire durva a helyzet, kívülről akkor is úgy láttam magam a lelki szemeimmel.


Ha valaki rám nézett, azonnal arra gondoltam hogy biztos azt nézi hogy milyen kövér vagyok, meg hasonlók.



Viszont most hogy 78-80kg-vagyok (izmos/szálkás karokkal) néha kifejezetten jó pasinak képzelem el magam kívülről. (holott tudom hogy ez sem igaz 😅)


Szóval nekem nagyon sokat változott a saját külsőm megítélése a fogyás után.


Igaz hogy szélsőségesből szélsőségesbe, de inkább képzeljem magam Brad Pitt-nek mint molnár kiki-nek... :D :D

2022. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt részem 13 kilós fogyásban, remélem az számít.

A legnagyobb csalódás volt. Rengeteget vártam tőle, de semmi nem oldódott meg. Nem lett sokkal jobb testem (csak kevésbé hájas, de arányosabb nem...), nem szerették jobban az emberek, nem lettem boldogabb, és mivel nem sikerült az evéssel való viszonyomat helyre tenni, idővel vissza is jött, és azóta is csak szedem...

2022. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Kb. 25 kilót fogytam, 105-17 kg helyett most 80-82kg vagyok, mikor épp mennyi.

Annyiban változott az életem, hogy kisebb nadrágokat, kabátot kellett vennem. A régi ruháim lógnak rajtam, a régi nadrágaim kb. csak akkor nem csúsznának le, ha öv helyett gyorskötözővel fognám össze.

De ugyanúgy nem nézek ki jól, aránytalan a testem, nem vonzó. Na nem baj, legalább egészségesebb lettem.


22F

2022. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen, én is úgy hallottam, hogy olyan ambivalens dolog ez fogyás után: van aki teljes happy, mintha kicserélődött volna az élete, másnál ugyanúgy maradt a rosszkedv, akár a kövérségtudat is.
2022. okt. 5. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

- teljesen le kellett cserélni a ruhatáram

- nincsenek már mindennapos fájdalmaim, a felborult hormonháztartásom, ciklusom rendbe jött

- könnyebben mozgok

- máshogy kezel az emberek többsége😔, kövéren érezhetően lenéztek, elítéltek ismeretlenül is, ma már olyanok is próbàlnak nyalni akik korábban átnéztek rajtam🤮 az ilyeneket ignorálom

- az önértékelésem nem sokat változott, nem lettem magabiztosabb vagy ilyesmi, csak könnyebben elfogadom magam.

Az èletminőségem sokkal jobb és nekem ez volt a fontos, nem a felszínes dolgok mint külső és társai. Egyébként 106kgt fogytam 4,5 éven belül.

- valamivel több lett az energiám, és jobb a közérzetem

jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!