Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen irányba változott az...

Milyen irányba változott az életetek nagy fogyás után?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akiknek sikerült "nagyot" fogyniuk vagy akik ismernek ilyen embert. Hogyan változott az életetek miután elértétek a célotokat a fogyással kapcsolatban?
2018. jún. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Semennyire. Mint a lottónyerteseknél: a nyeremény után egy évvel mind pont ugyanabban a lelki állapotban voltak, mint előtte.


Egy buta csapda azt hinni, hogy az ember élete ettől alapvetően megváltozik. Ha kövéren kétszáz nettóért ültél a ügyfélszolgálaton, soványan is így lesz, 99%-ban.


A pénz/soványság önmagában nem boldogít.

2018. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

én 50 kilót fogytam kb.

Változott az életem elég sok dologban. Napi szinten sportolok, s úgy szervezem az életemet, hogy ez beleférjen.

Barátaimmal másféle programokat csinálunk. Régen pl. sokat jártunk étterembe, gyorsétterembe is. Most inkább nem, vagy nagyon ritkán, mert szeretem tudni, mi van abban, amit eszek, és nagyon sokszor meg sem bírom már enni, mert annyira zsíros dolgok, hogy elszoktam már tőlük, ha mégis megeszem, rosszul vagyok utána.

Szabadidőmet máshogy töltöm, aktívabban, sok mozgással.

Jobban odafigyelek a kajálásomra, máshogy főzök, több időt vesz el a vásárlás.

Nem tudok úgy ránézni egy adag ételre, hogy ne villanjon be azonnal, hogy az kb mennyi kalória/szénhidrát :D

De én, mint ember, nem változtam, a személyiségem alapvetően ugyanaz. Munkám sem változott, de mindig is szerettem a munkámat, szívesen csinálom, nem is akarok mást csinálni.

A barátaim megmaradtak, plusz lett pár új, akik a sport miatt vannak (edzőtárs).

2018. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
94 kiló voltam, most 73 vagyok. Nem fogyóztam, vagy diétáztam, hanem életmódot váltottam: abbahagytam a dohányzást, elkezdtem rendszeresen mozogni, édességeket csökkenteni, gyümölcsöt és zöldséget növelni, stb. 1 év alatt értem el a 21 kiló mínuszt és azóta is tartom.
2018. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
2-es: és ez hány évvel ezelőtt volt? Öt éven belül, ha jól tippelek.
2018. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8 éve kezdtem és 2 év alatt fogytam ennyit.

Azóta +/- 5 kg ingadozással tartom a súlyomat.

2018. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!