Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek a sajàt mulasztàsai...

Az emberek a sajàt mulasztàsaikért miért màsokat tesznek felelőssé?

Figyelt kérdés
Ígérnek,nem teljesítik be és utàna még ők neheztelnek azért mert nem tudnak korrektül nemet mondani vagy ha meghiúsul egy program ahelyett javasolni màsik időpontot nem hamis ígéreteket tenni,húzogatni màsokat.
2022. okt. 5. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét eseted?
2022. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tobb van ugyanazzal a szemellyel...pl.emlitette a szuletesnapja elott ket hettel hogy hiv es kerdezte a lanyokkal hivjon akik ott lesznek vagy inkabb kulon mondtam inkabb kulon.Eltelt a het ket irt lehet pentek vagy vasarnap birunk talalkozni.Na most nala a lehet birunk,meglatjuk nem jelent semmit...en meg rakerdeztem akkor mikor lenne jo? Nehezen kiegyeztunk a pentek esteben de akkor meg irta lehet jon egy masik lany is...itt a lehet azt jelentette jonni fog.Ugyis lett es nem olyan jol mult az egesz,szamomra nem.Es folyton ilyen dolgok.Mondtam nem vagyok nyitott masik emberre miert kellett igy csinalni? Lehetett volna kesobbi napokon is hogy talalkozzunk vagy csak leakart tudni.De akkor miert ajanlok programokat ha nem tartom?
2022. okt. 5. 11:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy nincs ideje,faradt de szeretett volna jelentkezni de a kolleganojevel kiment ebedelni,szuletesnapon is volt.Ezek szerint itt az van ha en szeretnek valamit es nem kerek semmi extrat az nincs figyelembe veve olyankor szabadulna amikor meg neki kellett tarsasag amikor volt hogy hetente tobbszor is talalkoztunk
2022. okt. 5. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Általános jellemtelenség. Megégtem már párszor ilyennel, azóta abszolút red flag ha valakinél tapasztalom.

Óvatosan kell őket kezelni, tapasztalataim szerint a sunyizás, valóságferdítés és árulás is nagyon jellemző tud lenni erre a típusra.

2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es igazad lehet.Sok furcsa esete van es nem tudom miert.Amugy vannak lelki gondjai is de az nem mindenre magyarazat.Azon nem is gondolkodtam hogy az arulas se allhat messze tole bar nem tudom mivel tudna.
2022. okt. 5. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a politikusainkat, ez egy nemzeti sport nálunk.
2022. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!