Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg olyan hideg ez a...

Tényleg olyan hideg ez a 18-20 fok?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, nálunk ősztől tavasz közepéig ennyi fok volt. Felvettük a pulóvert, hosszú nadrágot, vastag zoknit, és tök jól elvoltunk. Most is, ahogy ezt írom, 19,8 fokot mutat a hőmérő. Ha kint van ennyi fok, az nekem még bőven laza pulóveres idő. Viszont most az iskolákban ugye hozták ezt az intézkedést, hogy a tantermeket max 18-20 fok közé lehet fűteni, és hatalmas a felháborodás a sulinkban. Az ofőnk már mondta, hogy nyugodtan jöjjünk kabátban, hozzunk pokrócot is ha úgy van, és kérdezzük meg a tanároktól, hogy engedik-e a sapkát, kesztyűt. Most engem azért nem zavar, mert így nőttem fel, és ezt a hőmérsékletet szoktam meg, vagy tényleg túlzás ez a pánik?

2022. okt. 5. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 18 fok van az irodában (egyelőre nem fűtünk). És igen, 2 órákat egyhúzóban ülni hideg van. Én fázom. Pulcsiban is. Kint a napon amikor kávézom nem fázom, ha rohangálok az irodában nem fázom, de amikor már 2. órája ülök a gép előtt lefagy a kezem is és fázom.


A férjem 10 fokban sem fázik, sőt! Ő simán alszik most is nyitott ablaknál. Nem vagyunk egyformák...

2022. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Amikor én a pólóra kezdek rávenni valami kis vékony cuccot, a barátom már sapkában és téli kabátban van...
2022. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Ha az ember fel vesz egy pulcsit meg jol betakarózik akkor nem kevés
2022. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

2

és kit érdekel? nem ez volt a kérdés....................................................................................................................................................................................

2022. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
24 fok alatt kékül a szám. Mindenki máshogy bírja a hideget. Cserébe a 35 fokban vígan elvagyok hosszúnadrágban és meg se izzadok
2022. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem keves a 18 fok. Csak nem tudjak mivel hergelni az embereket. Mi 14 fokban tesiztunk 12 evvel ezelott, pedig az mar elvileg tenyleg tilos volt. Semmi bajunk nem lett. A mai gyerekeket meg szuloket konnyu hulyere venni, szoval kinis hasznaljak.
2022. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
ki is*
2022. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

4


Talán azt érdekli, akinek van elég agysejtje ahhoz, hogy leszűrje belőle, hogy az emberek nem egyformák...

2022. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de ez komfort függő mint olvashatod a válaszokból. Én simán elvagyok pólóban, míg az öcsém a szobájában már fűt
2022. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!