Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki már a...

Van itt olyan aki már a megemelkedett rezsiköltségek következményeként vesztette el a munkáját? Ha igen, akkor miért? Milyen munkakör? Arra vagyok kiváncsi valójában mekkora válság várható?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hányan fogják elveszíteni a munkahelyüket, de azt tudom, hogy sokan meg fognak lepődni akik most azt gondolják, hogy a nagyobb uszodák nem fognak bezárni. Olyan cikkeket hoznak le , amiből úgy tűnik mintha minden rendben lenne, pedig nincs.
2022. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsére olyan szférában dolgozok amit nem érint a dolog, de 10x es gázárat nem fogja tudni minden cég lenyelni főleg olyanok amiknek nagy az energiafelhasználásuk.

Ha oroszok nem biztosítanak gázt akkor következő tél nagyon szar lesz, simán jöhet egy 2008 nál rosszabb recesszió

2022. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Nem kell fűteni?
2022. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Nem a fűtés a legnagyobb költség. Mondjuk egy öntöde-kemence melegen tartása, gyárakban a gépek működtetése stb jóval nagyobb költség és ezek vannak a leginkább kitéve a gázáraknak.


Nekem irodai munkám van amerikai multinál, még magas gázárak mellett is jóval olcsóbbak vagyunk nekik. Ha valamiért nem fűthetik az irodát(pl megszorítások) akkor pedig ott van a home office.

2022. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!