Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugaton hogyan kezelik a...

Nyugaton hogyan kezelik a külföldieket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem aláznak meg csak azért mert külföldi vagy? Gondolom azért ők is másképp tekintenek az európai bevándorlókra, mint a nem Európából érkezőkre, tévedek? Aki állampolgárságot szerez, mit gondolnak róla?

2022. okt. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

HOL Nyugaton?

MEG milyen külföldit?

2022. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Kint migrans leszel mindig
2022. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja élek Ausztriában és csak kedves emberekel találkoztam.
2022. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat es nyugat is mas.

Mi csak pozitiv elmenyt tapasztaltunk eddig.

2022. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában élek 2 éve.


Alapvetően kedvesek az emberek és nem szoktam semmilyen lenézést érzékelni senkitől, de néha látványosan csalódnak, amikor rájönnek, hogy alig tudok hollandul. Nagyon ritka, hogy valaki ne beszéljen angolul, de épp egy állatkereskedésben kellett makognom hollandul ma és szerintem értékelte a fickó, hogy próbálkozom.


Ha viszont még angolul se tudnék, akkor biztosan sokkal ferdébb szemmel néznének rám, hogy mit akarok én itt.

2022. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!