Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki hazudik, nem? Nincs...

Mindenki hazudik, nem? Nincs színtiszta ember.

Figyelt kérdés

Csak nem mindegy milyen arányban. Nincs teljesen őszinte vagy hazug ember.

De miért van ez? Miért van szüksége rá az embernek néha? Miről lehet felismerni őket?



2022. okt. 7. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Léteznek igazmondóak a világon.
Nem, mindenkiben ott van ez a tulajdonság.
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szoktam hazudni. Azt is szoktam látni, hogy más hazudozik. Kisebbrendűségi komplexus, meg mit tudom én mi az oka.
2022. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

"Miért van szüksége rá az embernek néha? Miről lehet felismerni őket?"


Ismerek olyan elképesztően kedves és emberséges nőt aki roma gyerekeken segít, de a lányának "nem lehet" roma udvarlója!


A társadalmunk ha nem is hazugságra,de őszintétlenségre is épül! Ilyen a világ!

2022. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem gaz, h ne legyen a gyerekenek putris a parja. Vszinu mivel koreikben mozog, latja, milyen alja nep.
2022. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
A szavazatok aránya egy ékes példa a sok közül, hogy miért utálok a legtöbb emberrel kommunikálni... Sosem hazudok, ha valaki kikéri a véleményem nem fogom azt mondani hogy hú nagyon jó ha nem azt gondolom, ha valakit utálok nem fogom mosolyogva azt mondani, hogy de örülök hogy látlak, stb. És láss csodát, vannak barátaim, volt már több kapcsolatom is, és elég jól elvagyok a munkahelyemen. Tehát így is lehet élni, nem fog összeomlani a világ, csak a legtöbben nem hajlandóak rá.
2022. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyes egyedül a vallásosak a hihető emberek. Na meg akik Viktortában hisznek.
2022. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Aki itt azt állítja hogy nem hazudik, az most is hazudik
2022. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kroms ***** válasza:
Mindenki hazudik, mert néha muszáj. Pl. egy kisgyereknek nem fogod megmondani, hogy a ronda firkálmánya ronda, hanem megdicséred, hogy milyen gyönyörű. Vagy ha pl. valaki rád akaszkodik vagy erőszakosan kéreget, annak sem fogod azt mondani, hogy "ráérek egész nap/dugig van a pénztárcám, de nincs kedvem veled lenni/adakozni".
2022. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki soha nem hazudik, azt végül utálni fogja mindenki. Az őszinteségnek ára van. Ettől függetlenül el tudom azt képzelni, hogy valaki inkább eldobja az összes emberi kapcsolatát, hogy vallásszerűen őszinte lehessen, de még ő is hazudhat véletlenül. Például hazudhat magának, mikor azt állítja, ő így boldog, miközben mégsem az. A hazugság nem csak azt jelenti, hogy nem verünk át embereket. Hanem, hogy nem sértünk meg senkit az őszinte negatív véleményünkkel, és hogy nem keveredünk önámításba. A legtöbbet szerintem mindig saját magának hazudik az ember, még úgy is, ha ez nem tudatosul benne.
2022. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!