Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire van rád hatással ez...

Mennyire van rád hatással ez a válság? Min kellet vagy fogsz változtatni hogy átvészeld? Te mit érzékelsz a válságból az otthoni és a mankahelyi környezetetben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
2020?
2022. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen olyan fokú döntéseket kellett meghozni amiket nem volt könnyű. Embert nem rúgtunk ki, de beruházásokat halasztottunk el (vagy törültünk teljesen), adósságunk egyelőre nem növekedett, de biztos vagyok benne hogy 23ban fog. Az ilyen fokú energia áremelkedést nem lehet kigazdálkodni. Az a legfontosabb hogy működjünk és az 50 embernek legyen munkája.
2022. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek megszűnt a munkahelye, talált másikat, de kevesebb pénzért rosszabb beosztásban és még próbaidőn van, nyilván kicsit stresszes, megtartják-e, pláne, mert a srác, akinek be kell tanítania, elég bunkó és nem nagyon akarja neki mutatni a dolgokat.


Ha most itt nem tartanál meg, nem tudom, mikor találna megint munkát, miközben egyre több az álláskereső. Én a második gyerekünket várom, ergo van fix bevételem szerencsére még vagy 2 évig, de nem tudom, visszavesznek-e majd.


Minden olyan bizonytalan, és ez borzasztó. Mi spórolósak vagyunk, mindig tettünk félre pénzt, de úgy elszálltak az árak, hogy egyre nehezebb kijönni a havi bevételünkből.

2022. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 Igaz lehet hogy előbb kezdődött.
2022. okt. 7. 21:42
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon UFÓ, hogy mindenki óbégat az árakra, aztán az autók száma nem csökken, az újonnan kiadott rendszámok naponta százával adódnak kifele, a plázák teli vannak, stb., stb.
2022. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Ez gondolom azért van mert még sajnos az elején vagyunk. 😔
2022. okt. 7. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor kapcsolok fűtést, amikor már több pulcsiban, több takaró alatt is fázni fogok. Próbálok sok ruhát beszorítani a mosógépbe, hogy ne kelljen olyan sűrűn mosni. Mivel jelenleg elég szarul állok anyagilag, mert átb.sztak, így kajára amúgyse nagyon költök kb 2-3 hónapja, ezután se fogok. Üres rizst meg zacskós levest szoktam enni néha, már a reggeli kávémba is csak félig töltöm meg tejjel a bögrét. Szerencsére a munkahelyemen bizonyos keretig ingyen eszek. A telefonszámlán kívül már egy ideje csak Spotify előfizetésem van, azt nem fogom lemondani, ha nem muszáj.

A munkahelyemet remélhetőleg nem érinti túlzottan, legalábbis úgy nem, ami engem is közvetlenül érintene.

2022. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Milyen válság?

Fogalmam sincs, hogy válság van-e.


Fizuemelést kaptam, de nem hiszem, hogy valamiféle válság miatt.


Semmin se változtattam.., azt se hiszem, hogy van válság. Csak mert egy random gyakoris ezt írja.

2022. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nálad minden oké.

Sajnos másoknál nem olyan jó a helyzet mint nálad.

2022. okt. 7. 22:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbálok nem tudomást venni róla. Egyelőre megtehetem.
2022. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!