Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról aki...

Mi a véleményetek arról aki nyert a lottón,vett vidéken egy kertes házat,egy megkímélt F astrát és ott kezdett új életet?

Figyelt kérdés
30+ az ember,nagy kerttel vette a házat,önellátó életet él.Nem költ semmi luxusra a többi pénzt berakta a bankba.
2022. okt. 8. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van esze
2022. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szívesen lennék a helyében.
2022. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelem ember, aki tudja, bármennyi pénzt el lehet szórni, okosabb óvatosan bánni vele
2022. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette.
2022. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Okos, és megfontolt ember lehet. Ha mit adj isten ide is elér a háború, vagy teljesen élhetetlenné válik az ország az árak emelkedése, és az egészségügy hanyatlása miatt, mondhatja azt, hogy elköltözik mittudomén, mondjuk Svájcba, vagy bárhova ahova nem ért el a háború. Vagy ha diagnosztizálják valami baromi ritka betegséggel, lesz pénze a méregdrága kezelésekre. Szerintem az ilyen mértékű biztonság sokkal többet ér, mint a luxus.
2022. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha neki így jó, hát hajrá. Jó, hogy sikerült megvalósítani, amit akart. Én nem teljesen ezt tettem volna, mert más dolgokra is vágyom. Házat vettem volna és én is egy alsóbb kategóriás autót (vigyen el egyik helyről a másikra), de a hobbijaimra sokat költenék. Pl. olvasás, sport, ilyesmik.
2022. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
100%

A létező legnagyobb marhaság lett volna részéről, hogy vásárol egy kacsalábon forgó kastélyt személyzettel (inas, szobalány, kertész...) és mellé még vagy három luxusautót.

Egy hét mulva mindeki tudta volna hogy itt lakik egy milliárdos.

(nem jó ómen)


Így biztos hogy sokkal nyugodtabban él.

2022. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!