Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy igazán jól felszerelt,...

Egy igazán jól felszerelt, megkímélt és rendszeresen karbantartott Peugeot 607-es van olyan jó, mint egy azonos évjáratú Audi A6/ BMW 5-ös vagy Mercedes E-osztály?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2007-2010-es évjárat, a 2.2 hdi motorral s a legjobb felszereltséggel. A német prémium hármas szintén dízel motorral összehasonlítva vele. Kényelem, futómű, útfekvés?

#Peugeot #Audi #Mercedes #BMW #francia "prémium"
2022. szept. 13. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eltérő a ket autó karakterisztikája. Ha nincs baja lehet jó is nagyon, kene is talán, de ég es föld. Nem feltetlen minőségben.
2022. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
A 607-es rugózása verhetetlen. Amúgy semmivel sem gagyibb a felsoroltaktól.
2022. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az össze hasonlításnak nincs értelme, mert más mindegyik.

Kinek mi tetszik.

Szőke nő vagy a barna nő.

2022. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ejha ezen meglepődtem... Nekem ugyanis kis kategóriájú, de volt Peugeot-om.

207 1.4 benzin. S összeszerelési minőségre, dizájnra, mind külsőleg-belsőleg egy akkori (2007-es) Dacia Sandero-val volt, van egy szinten. Legalábbis én így látom. Nem volt egy igényes, minőségi autó na. Nagyon örültem, amikor átülhettem a jelenlegibe...

2022. szept. 13. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ültem már nagyon szép 607-es Peugeot-ban, az ráadásul V6 benzin volt, majdnem full extra, bézs bőr, ahogy kell. Nagyon kényelmes, nagyon tágas - és még így sem olyan mint a kortárs német prémium konkurensek.


1) Anyaghasználat. Nincs mit szépíteni, látszik hogy a kisebb autókból jöttek a kezelőszervek, és a dizájn belül nagyon unalmas, mint egy nagyra nőtt kompakt kb.

2) Elöl hajt. Ez önmagában nem gond sok embernek, de azért ebben a kategóriában nekem nagyon nem mindegy.

3) Zajszint magasabb.

4) Motor karaktere elég átlagos, hiába volt V6. Egy akkori BMW sorhathoz például nem mérhető ebben.


Szóval nem. Nem véletlen veszett el ez a nem prémium nagyautó kategória, sokan voltak benne, Ford Scorpio, Opel Omega, Renault Safrane, stb stb.

2022. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!