Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vécén ülve szoktatok olvasni,...

Vécén ülve szoktatok olvasni, vagy rejtvényt fejteni, vagy telefonozni? Vagy akár többet is ezek közül?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában telefonozok, olvasni ott csak ritkán, nem olyan kényelmes ahhoz.
2022. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van vagy 100+ megnyitott weblap a telefonomon, mert görgetem végig az ajánlatokat és megnyitom, hogy ezt majd elolvasom, de sosem jutok addig :D
2022. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Általában olyankor jön rám a szapora, amikor nincsen annyi időm, hogy kényelmesen rejtvényt fejtegessek, szóval vagy telefont viszek, vagy az első újságot, ami a kezem ügyébe kerül :D
2022. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Öhm...izé.....ezt is onnan olvasom😅🤷‍♂️
2022. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Én vagy beviszem a telefont és olvasgatok rajta, vagy ha nem tudom bevinni akkor körülnézek mi van a fürdőszobában karnyújtásnyira, és elkezdem olvasgatni a samponok, tusfürdők vagy bármi más címkéjét :D

Komolyan, vannak olyanok amiket annyiszor olvastam már el hogy fejből tudom...:)

2022. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Sosem értettem mit lehet a "vécén ülni"...

2 perc alatt kész vagyok mindennel, mit üldögéljek ott?

2022. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os nincs gyereked, vagy feleséged vagy főnököd? Akkor tudnád.... Viccet félre téve annyi nyugi kell az embernek, persze én se szoktam hobbiból pl. pláza wc-ben a szükségesnél több időt tölteni, de otthon ráérek ülni... :)
2022. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd a Vc be a telefont mert beleejted vagy szaros kézzel megfógod
2022. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Múltkor volt róla egy cikk, hogy a telefonozás a wc-n aranyeret okoz. Gondolom közvetve, mert elfeledkezel magadról, tovább ülsz ott, mint kellene és ez nem tesz jót.

Amúgy ettől függetlenül én nem szoktam. Szeretek gyorsan végezni.

2023. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!