Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mostanában miért lett sok...

Mostanában miért lett sok osztálytársam bunkó? Csak az én sulimban telefonoznak órán ilyen szinten?

Figyelt kérdés
Órán mostmár simán előveszik a telefont és játszanak vele. Régen max dugiban telefonoztak a pad alatt.
2022. márc. 29. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én azelőtt voltam isis, hogy volt ez a telón játék, de fos iskolába jártam és akkor meg mindenki háttal a tanárnak beszélgetett míg ment az óra. Szóval attól tartok ez arról szól, hogy te is egy rossz helyen vagy épp... és jó helyeken, ahol továbbtanulni fognak, meg jól élni, szerintem most sem megy ez.
2022. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig egy aránylag jó középben vagyok
2022. márc. 29. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Ez a normális, ez a jobb helyeken így megy. Ez egyáltalán nem bunkóság, az viszont igen, hogy lenézed az osztálytársaidat, amikor nem tettek semmi rosszat.
2022. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ott a tanarral van gond, h engedi ezt 🤷‍♂️ A fiatalok huzzak a hatart amig csak lehet
2022. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as: Ez nem lenézés. Csak tudod amikor éppen figyelnél például matek órán, de mindenki f0ssa a szót körülötted meg nyomkodja a telefonját, marha idegesítő tud ám lenni. Kérdező, nálunk is ez megy sajnos. Pedig nem egy gyenge iskola (Tudom, hogy nem ez ezen múlik, de na...).
2022. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!